Cztery medale na początek mistrzostw

Poniedziałek, 28 października 20132
Jeden złoty i trzy srebrne medale - to dorobek pływaczek UKS Delfin Piotrków Tryb. w Mistrzostwach Klas III – I runda, które odbyły się 21 października br. w Brzezinach.

Indywidualnie błyszczała Wiktoria Guść, która zdobyła dwa medale: złoty na dystansie 50 m stylem grzbietowym (39.01) i srebrny na 25 m stylem motylkowym (18.29). Drugi srebrny medal dla piotrkowskiego klubu zdobyła Maja Gudź na dystansie 25 m stylem klasycznym (24.07). Trzeci srebrny medal dla Delfina wywalczyły dziewczęta (Wiktoria Kowalska, Natalia Lewandowska, Wiktoria Guść, Maja Gudź) w sztafecie 4x50 m stylem dowolnym (2:58.04). Startowało 21 sztafet.

Warto wspomnieć również, że indywidualnie Wiktoria Kowalska na dystansie 50 m stylem dowolnym zajęła czwarte miejsce (40.79) oraz piąte na dystansie 25 m stylem klasycznym (24.52).

Gratulujemy dziewczynkom udanego startu, i wraz z trenerem UKS Delfin Piotrów Tryb. – Robertem Bednarkiem – zapraszamy wszystkich kibiców 7 marca 2014 roku na piotrkowską pływalnię, gdzie odbędzie się II runda Mistrzostw Klas III.