Concordia utopiona w Wigrach

Strefa FM Niedziela, 09 maja 20102
Coraz mniejsze szanse na utrzymanie w II lidze ma zespół Concordii Piotrków. Podopieczni Zbigniewa Karbownika przegrali przed własną publicznością z Wigrami Suwałki 1:2 (1:1).

Zaczęło się znakomicie. W 13. minucie strzałem z rzutu karnego wyprowadził Concordię na prowadzenie Tomasz Wolan. Szczęście trwało jednak minutę. Wyrównał już po chwili Maciej Makuszewski. Obie drużyny stworzyły kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki, ale do przerwy utrzymał się wynik remisowy. Decydująca o zwycięstwie bramka padła siedem minut po wznowieniu gry. Zdobył ją dla Wigier Przemysław Łapiński. Wynik spotkania nie uległ już niestety zmianie i tym samym Concordia przegrywa kolejny ważny mecz.

Concordia Piotrków - Wigry Suwałki 1:2 (1:1)