Concordia przegrywa w fatalnym stylu, Trener podał się do dymisji

Strefa FM Sobota, 25 września 20106
W fatalnym stylu przegrali piłkarze Concordii Piotrków mecz 8. kolejki III ligi grupy łódzko-mazowieckiej. Na własnym boisku piotrkowski zespół uległ Pogoni Siedlce aż 3:6 (1:3). Po spotkaniu do dymisji podał się trener Concordii Zbigniew Karbownik.

Zaczęło się znakomicie dla Concordii. Już w 5. minucie bramkę na 1:0 strzelił Rafał Różycki. Wydawało się, że będący bez wygranej w tym sezonie piotrkowski zespół pójdzie za ciosem. Chwilę później jednak było już 1:1. Po fatalnym błędzie defensywy gola strzelił Jacek Kosmalski. Goście nie zamierzali na tym poprzestawać. Michała Kulę jeszcze w pierwszej połowie pokonali: Aleksiej Dubina i Emanuel Emehel. Wszystkie bramki padły po stałych fragmentach gry. Kiedy Marek Kaliszewski i Rafał Komosa zdobyli po przerwie dwa kolejne gole zanosiło się na pogrom Concordii. Stracie kolejnych bramek zapobiegł jednak najlepszy na boisku Kula. W końcówce bramki zdobyli: Mariusz Zaor i Rafał Różycki, ale ostatnie słowo należało do gości. Wynik meczu na 6:3 dla Pogoni ustalił 40-letni, grający dyrektor sportowy klubu - Grzegorz Wędzyński. Po spotkaniu do dymisji podał się trener Concordii Zbigniew Karbownik. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy w poniedziałek.

CONCORDIA PIOTRKÓW - POGOŃ SIEDLCE 3:6 (1:3)
Bramki: Rafał Różycki 5, 89, Mariusz Zaor 88 - Jacek Kosmalski 6, Aleksiej Dubina 12, Emanuel Emehel 28, Marek Kaliszewski 63, Rafał Komosa 70, Grzegorz Wędzyński 90+3.
CONCORDIA: Kula - Czubała (62' Kukułka), Pater, Karasiak, Grzywiński - Potocki, Oshikoya, Juszkiewicz (46' Stolarski), Szymczyk (27' Zaor), Wodziński - Różycki ż.
Trener: Zbigniew Karbownik