Concordia nie poddaje się. Wygrywa kolejny mecz

Strefa FM Niedziela, 23 maja 20100
Szkoda, że tak późno. Piłkarze Concordii Piotrków, którym jeszcze kilkanaście dni temu właściwie nikt nie dawał szans na utrzymanie w lidze, grają ostatnio jak z nut. Wygrali trzeci kolejny mecz z rzędu, tym razem pokonując na własnym boisku Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:1).

Prowadzenie pięknym strzałem dał Concordii Daniel Jabłecki. Podopieczni Zbigniewa Karbownika stracili jednak gola "do szatni", którego autorem był Szymon Lewicki i pierwsza połowa zakończyła się remisem. W drugiej połowie Concordia atakowała rywala i w 79. minucie kibice znów mogli cieszyć się golem. Do bramki trafił Marcin Juszkiewicz. Jak się okazało była to bramka, która zdecydowała o trzech punktach. Concordia umiejętnie broniła się w końcówce, a od 83. minuty musiała grać w dziesiątkę gdyż drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę ujrzał Karol Bortnik. W najbliższą środę piotrkowianie jadą do Rzeszowa na mecz z Resovią.

Concordia Piotrków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:1)