Chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe? Zapisz się na bezpłatny kurs

Strefa FM Sobota, 28 marca 201534143
Jesteś pomiędzy 18 a 25 rokiem życia i chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Skorzystaj z kursów organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Piotrkowie.

Szkolenia przeznaczone są dla osób nieuczących się i bezrobotnych. - Kursy te są bezpłatne. Oferujemy kursy: kasjer, sprzedawca, fakturzysta, magazynier, operator wózków jezdniowych (w tym wysokiego składowania) i spawacz. Nabór już trwa. Wszystkich chętnych zapraszam do naszej siedziby przy ul. Konarskiego 2 - mówi Beata Szafnicka, specjalista ds. rozwoju zawodowego w Młodzieżowym Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Piotrkowie.

A wszystkie kursy rozpoczną się z początkiem kwietnia bieżącego roku. Zapisy trwają do końca marca.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marcin Marcinranga29.03.2015 00:14

Ja pamiętam jak po maturze robiłem kurs na wózki jezdniowe z PUP`u :d kurde nawet Wózka widłowego nie zobaczyłem a uprawnienia dawali. Jeśli tutaj tak samo wyglądają te szkolenia to powiem kulturalnie Powodzenia:D

41


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)28.03.2015 15:51

Nufve pracy to relikt komuny i napewno tam niczego sie nie nauczy a zreszta szkoda czasu bo pracy jak nie było tak nie ma a kolejne firmy padaja wiec wypada walizki pakować i stad wyjechac

14


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat