Advertisement

Bracia w rękach policjantów

Policja Wtorek, 27 grudnia 20225
Działania bełchatowskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania dwóch przestępców. Jeden z nich odpowie za kradzież, natomiast drugi usłyszał zarzut paserstwa. Mężczyźni okazali się być braćmi. Za ich przewinienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Ładuję galerię...

Praca policjantów wydziału kryminalnego bełchatowskiej komendy doprowadziła do wytypowania oraz zatrzymania 25-latka, który w grudniu 2022 roku, ze swojego zakładu pracy kradł baterie akumulatorowe. Jak się okazało w procederze tym pomagał mu 29-letni brat, który skradzione baterie sprzedawał w Internecie.

Funkcjonariusze podczas przeszukania ich mieszkania, ujawnili 26 sztuk baterii akumulatorowych oraz 5 sztuk ogniw akumulatorowych. Wartość skradzionych przedmiotów to ponad 33 tysiące złotych. Obaj podejrzewani przyznali się do czynu. Mieszkańcy powiatu pajęczańskiego zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie - mówi mł. asp. Marta Płomińska z KPP w Bełchatowie.

Braterskiemu duetowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_roman ~goœć_roman (Gość)27.12.2022 21:23

rok nie wyrok, dwa lata jak za brata, trzy lata po celi się przelata.....

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)27.12.2022 20:15

Potem takie baterie się palom w teslah

10


Bracia ~Bracia (Gość)27.12.2022 15:36

Już myślałem ,że Cugowskich zatrzymali.

21


Górnik ~Górnik (Gość)27.12.2022 14:05

Bo braci się nie traci

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat