Bełchatów wreszcie wygrywa! Nieudany powrót Lenczyka i Matusiaka

Strefa FM Piątek, 30 kwietnia 20100
Po trzech remisach z rzędu PGE GKS Bełchatów wreszcie zwycięski! Podopieczni Rafała Ulatowskiego pokonali dziś przed własną publicznością Cracovię 3:0 (1:0). Zachowali w ten sposób jeszcze cień szansy na europejskie puchary.

Pierwszego gola strzelił w 24. minucie Mateusz Cetnarski. Dwie kolejne bramki były autorstwa Dawida Nowaka. Popularny "Dawidek" trafiał do bramki w 43 i 78 minucie meczu. Niepocieszony opuszczał ławkę trenerską Orest Lenczyk - niegdyś szkoleniowiec PGE GKS. To nie był dla niego udany powrót do Bełchatowa.

PGE GKS Bełchatów - Cracovia 3:0 (1:0)

Bramki: Cetnarski 24, Nowak 43, 78

PGE GKS: Sapela - Janus, Drzymont (46 Lacić), Pietrasiak, Popek - Wróbel (61 Tosik), Rachwał, Gol, Cetnarski, Nowak - Korzym (73 Bartosiak).