Barwil-Omega bliżej mistrzostwa

OSiR Wtorek, 31 maja 20220
Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek ALPN przewaga obrońcy tytułu wzrosła do czterech punktów. Barwilowi-Omedze pomógł odwieczny rywal.
ALPN ALPN

A ten rywal to oczywiście Prym-Galeria Wnętrz, który po emocjonującym meczu pokonał najgroźniejszą w tym sezonie dla Barwilu Starówkę 5:4. Udany powrót do Galerii zaliczył Marcin Szczepanowski, strzelec dwóch goli. Jego zespół nie ma już szans na podium, ale jak widać może jeszcze nieźle namieszać.

Lider Barwil-Omega nie bez kłopotów wygrał z KSTR Flexipal 3:2, a na drugie miejsce awansowała Moszczenica GG (6:2 z WKS Proszenie). Zespół z Moszczenicy ma tyle samo punktów co Starówka (45), a miałby o trzy więcej, gdyby nie walkower na początku rundy rewanżowej, który zgodnie z regulaminem ligi oznacza odjęcie trzech oczek.

Mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR odbywają się w weekendowe poranki na bocznym boisku stadionu miejskiego.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat