6 złotych za litr benzyny?

ePiotrkow Wtorek, 12 października 2021548758
Jesień tego roku będzie kojarzyła się kierowcom w Polsce z historycznymi podwyżkami cen paliw na stacjach benzynowych. Obecnie w mediach, ale także wśród kierowców, trwa wypatrywanie, kiedy i gdzie ceny podstawowych paliw, czyli benzyny bezołowiowej 95 oraz oleju napędowego przekroczą psychologiczną granicę 6 zł/l - piszą analitycy z portalu e-petrol.pl

Ładuję galerię...

Padają kolejne rekordy cen ropy naftowej. Tak drogo nie było od listopada 2014 roku. Zmiany już widać na stacjach benzynowych, a jak prognozują eksperci z e-petrol.pl, cena benzyny jeszcze w tym tygodniu przekroczyć powinna historyczne 6 zł za litr.

 

Kierowcy z naszego regionu już się łapią za portfele. - Tankuję, płacę i płaczę - mówi nam jeden z klientów. - Ceny rosną z dnia na dzień.  Za moment wszystko będzie drożeć - dodaje.

 

Nasi reporterzy sprawdzili dziś (12.10) ceny na stacjach trzech największych koncernów (patrz galerię zdjęć).  Od bariery 6 zł za najtańszą benzynę 95 dzielną nas już tylko grosze. Na obniżki nie ma szans, bo ropa naftowa idzie w górę.

 


Zainteresował temat?

1

6


Komentarze (58)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Scania ~Scania (Gość)12.10.2021 12:49

Mam na to wywalone bo jeżdżę na firmowym.

49


Jason ~Jason (Gość)13.10.2021 02:08

czas zapłacić za rozdawnictwo...mówcie sobie co chcecie spece od ekonomii - prawda jest taka że jak to premier powiedział gdzies na jesieni w zeszłym roku że przypatrują się oszczędnością Polaków...tak więc Polacy mają oszczędności - niech płacą!!! Jak pan gorszy Kaczyński powiedział, odpowiedzialnego i odważnego potrzeba - można by obniżyć akcyzę...a nawet jak brakuje na patolo socjal - zalegalizować marihuanę czy prostytucję by były z tego podatki skoro i tak to istnieje i zarabia na tym mafia, często powiązana z milicją...ale nie! niech zapłaci obywatel w imie moralności, mimo że i tak każdy jeden w całej historii człowieka mniejszy bądź większy grzesznik patrząc nawet z tej perspektywy...ale co tam..polacy mają oszczędności, świat idzie podział na tych co "mają" i na tych co "nie mają"...tym co mają to nie przeszkadza, oni zapłacą nawet 8 zł za litr wahy...ale nie myślcie sobie że w ostateczności - bo prędzej czy później nadejdzie - kolejna rewolucja czy tam wojna, nie jest po raz kolejny zaplanowana - jest jak zawsze..by ludzie myśleli że coś zmieniają a są prowadzeni za rączkę dokładnie tam gdzie mocarze tego świata tego chcą...i teraz dzieje się to globalnie a nie lokalnie...a wy pseudo lekarze, prokuratorzy, sędziowie etc. itp. nie myślcie sobie że was to ominie...gdy będzie mniej ludzi na świecie a was zastąpią sztuczną inteligencją i wami się zajmą. To już końcówka, nie będzie tym razem Argentyny i ucieczki po Buenos Aires i Santa Fe...wasz wielki architekt, i dobrze wiecie o kim mówie, zajmie się na końcu nawet za sprzymierzeńców systemu który stworzył.

65


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.10.2021 17:56

A ja mam auto na prąd. Pozdrawiam dymiące kopciuchy a szczególnie ople

012


Zossi ~Zossi (Gość)12.10.2021 22:06

Vice marszałek z Pis pan ziemba był tankował? Nie bo oni służbowymi autami jeżdżą. Ludzkie paniska

82


Żenada ~Żenada (Gość)12.10.2021 22:03

Obajtki i nieruchomości trzeba utrzymywać. Posady i Spółki dla swoich. Cały pis

75


Kk ~Kk (Gość)12.10.2021 22:02

Pisowskie rządy wychodzą nam bokiem

55


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.10.2021 20:33

O pierdoły to na ulicę wychodzą a jak paliwo osiąga taką cenę to się wszystkim dobrze żyje i nikt się nic nie odzywa na taki protest to bym sam wyszedł organizujcie

71


:) ~:) (Gość)12.10.2021 20:24

W TV mówią, że ten zły Putin cenę gazu ziemnego nam też podnosi, ale skoro my mamy ten taniutki taki piękny gaz amerykański to nam pisowi ceny nie powinni podnieść ?

53


Apel ~Apel (Gość)12.10.2021 14:58

Panie Jarosławie proszę obniż akcyzę i podatki jakie są w paliwie; ulżyj wszystkim. 2011 sam o to apelowałeś do rządu, gdy byłeś w opozycji. Teraz masz szanse.

171


Kazik ~Kazik (Gość)12.10.2021 17:38

Paliwo po 6 wiadomo czemu kasa pusta czym większe ceny na stacjach i w sklepach to więcej kasy z podatków tak nas PIS okrada każdego dnia i skończy się tym ,ze po za żywnością nikt niczego kupował nie będzie.
No i koniec marzeń młodych na własne M fundusze kapitałowe wykupują wszystko co jeszcze nie zbudowane ale za to nikogo nie będzie stać na zakup M jak i wynajem

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat