19-latka z zarzutami. Miała w domu narkotyki

PolicjaBełchatów Wtorek, 20 lutego 20243
Ponad 60 gramów narkotyków przejęli funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego bełchatowskiej policji. Zarzut dotyczący posiadania środków odurzających, usłyszała 19-letnia mieszkanka gminy Zelów. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
fot.: KPP w Bełchatowie fot.: KPP w Bełchatowie

Bełchatowscy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 19-latka może w swoim mieszkaniu posiadać zabronione substancje. Postanowili to sprawdzić, składając wizytę młodej kobiecie.

Podejrzewana zaskoczona spotkaniem z nieumundurowanymi policjantami, nie kryła swojego zdenerwowania kiedy funkcjonariusze zaczęli ją legitymować. Poinformowana o celu policyjnej wizyty, kobieta dobrowolnie wydała słoik, w którym znajdowała się substancja psychotropowa. Dodatkowo w czasie przeszukania policjanci znaleźli i zabezpieczyli również dilerkę z tym narkotykiem oraz wagę elektroniczną do ważenia zakazanych środków. Znaleźli i zabezpieczyli również gotówkę, która może pochodzić z narkotykowego procederu - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie

 

Łącznie kryminalni przejęli i zabezpieczyli ponad 60 gramów narkotyków. Na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego zatrzymana usłyszała zarzuty. Za posiadane narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzą teraz śledczy z komisariatu w Zelowie.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

abstynent ~abstynent (Gość)20.02.2024 17:53

Nie piję, nie palę, nie daję sobie w żyłę, nie szprycuję się, nie wącham, nie dopalam się itp. Uważam, że nic przez to nie tracę, a wręcz przeciwnie: w tym zakresie wygrywam życie. Mam jednak mieszane uczucia czytając takie newsy, bo ktoś, kto posiada 60 gramów jakiegoś tam świństwa, to nie żaden rekin narkotykowego biznesu. Można by się chwalić, ale po zatrzymaniu jakiegoś "Escobara", który handluje tonami kokainy, heroiny i wszelkiej innej trucizny, a tak, to.... nie ma za bardzo czym.... się chwalić....

33


CoZaŻal ~CoZaŻal (Gość)20.02.2024 15:12

czuje się bezpieczniej.....NIEEE!!!

34


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat