Tragedia na weselu. Nie żyje 21-latka

PolicjaTomaszów Poniedziałek, 27 września 202178780
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 21-letniej mieszkanki Łodzi, która w nocy z 25 na 26 września bawiła się na weselu w miejscowości Żelechlinek w powiecie tomaszowskim. Jej ciało nad ranem zostało znalezione w stawie, kilkadziesiąt metrów od sali bankietowej.
To w tym miejscu doszło do tragedii /fot.: KPP Tomaszów Maz.

Postanowieniem prokuratury zatrzymano do wyjaśnienia osobę, która jako ostatnia widziała kobietę żywą - już po opuszczeniu sali weselnej przez 21-latkę. Nieoficjalnie wiadomo, że zatrzymany to mężczyzna z którym kobieta bawiła się na weselu. Dziś (27.09) ma zostać przesłuchany.

 

Policjanci zabezpieczyli monitoringi oraz wszelkie ślady, ustalają także świadków zdarzenia. Co było bezpośrednią przyczyną zgonu? - Na to pytanie będzie można odpowiedzieć po sekcji zwłok - informuje policja. W tej chwili funkcjonariusze nie wykluczają nieszczęśliwego wypadku, ani tego, że do zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat