Sulejów: Trwają wakacyjne zajęcia w MOK

ePiotrkowRegion Środa, 10 lipca 201923411
Wakacje kojarzą się wszystkim z odpoczynkiem od szkoły i leniuchowaniem. Dzieci, które lubią aktywnie wykorzystywać wolny czas, wybrały coroczną propozycję zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie. Wzorem lat ubiegłych sulejowska placówka kulturalna przygotowała wiele atrakcji w postaci gier, animacji, zabaw i konkursów zręcznościowych.

Nowością Wakacji 2019 z MOK jest możliwość korzystania z nowo otwartego placu zabaw przy ulicy Szkolnej w Sulejowie, połączonego z siłownią zewnętrzną oraz orlikiem do gry w piłkę nożną i koszykową. Podczas ubiegłotygodniowych upałów Miejski Zarząd Komunalny „schładzał” przybyłych na plac kurtyną wodną. Ponadto Miejski Ośrodek Kultury ponownie włączył się w ekologiczno-artystyczny projekt Łódzkiego Domu Kultury dla dzieci w wieku 7-12 lat z województwa łódzkiego „Kolorowa Lokomotywa” . W tym roku w harmonogramie znalazły się dwie wycieczki: do Bolimowskiego Parku Krajobrazowego oraz do Osady Leśnej w Kole, w którym znajduje się pierwszy w naszym województwie szpital dla zwierząt.

 

Zarówno w Budach Grabskich, jak i w Kole, prowadzone są ciekawe warsztaty dla uczestników projektu.

 

 

 

 

(materiały: UM Sulejów) 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tony ~Tony (Gość)10.07.2019 17:18

Panie Bartoszku Dziękujemy!!! Wspaniały Projekt! Dobrze, że Rada pod Pana Przewodnictwem dała zielone światło! Bardzo dziękujemy!!!

24


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat