Sukcesy karateków we Wrocławiu

ePiotrkow Środa, 06 października 202113541
Bardzo dobrze spisali się piotrkowscy karatecy z UKS Szkoły Karate Tradycyjnego podczas czternastej edycji Ogólnopolskiego Pucharu Mistrza pamięci senseia Hidetaki Nishiyamy.

Ładuję galerię...

W prestiżowych zawodach udział wzięło siedemnastu karateków z piotrkowskiej szkoły, a dwoje z nich przywiozło z Wrocławia łącznie trzy medale.
Pierwsze miejsce w konkurencji kumite (walka sportowa) w kategorii Junior Młodszy zajęła Milena Rutkowska. Jeszcze lepiej spisał się Pascal Śpiewak, który zdobył złoto w kumite oraz srebro w kata.


- W zawodach dobrze spisali się również młodsi zawodnicy startujący w kategorii 10-13 lat, którzy zdobywali miejsca w pierwszej dziesiątce – relacjonuje Rafał Michalak, trener piotrkowskich karateków gratulując swoim podopiecznym.

- Najważniejsze, że wszyscy zawodnicy prezentowali karate na najwyższym poziomie – podkreśla trener Michalak.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

piotrków ~piotrków (Gość)06.10.2021 09:58

sportami walki stoi... gratulacje!!!

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat