Mieszkańcy Rozprzy bawią się i szczepią

ePiotrkowRegion Środa, 25 sierpnia 2021484643
Piknik rodzinny w Rozprzy, to dla mieszkańców tej gminy okazja do wspólnej zabawy, poznania możliwości jakie dają fundusze unijne, ale przede wszystkim to też okazja do bezpłatnego zaszczepienia się. Piknik przyciągnął wielu mieszkańców.

Na terenie stadionu w Rozprzy rozstawiono stoiska promujące wydatkowanie i wdrażanie funduszy unijnych, stoiska instytucji, samorządów, Wojsk Obrony Terytorialnej czy Straży Pożarnej.

- To bardzo ważna i odpowiedzialna decyzja, by wziąć udział w akcji szczepień. Każdy podejmuje ją suwerennie, ze świadomością, że tym samym może uchronić swoje zdrowie, ale także zdrowie najbliższych - powiedział wicemarszałek Zbigniew Ziemba. A jak dodał wójt gminy Rozprza, Janusz Jędrzejczyk - to już kolejna okazja, by mieszkańcy Rozprzy dołączyli do grona zaszczepionych. Jednocześnie to też okazja do wspólnej zabawy i odpoczynku w te ostatnie wakacyjne dni.

Zapytaliśmy też oczekujących na zaszczepienie, co ich przekonało do przyjęcia szczepionki. Dla jednych to właśnie aspekt zdrowotny był tym, który przekonał do zaszczepienia się. Pozostali przyjęli jednodawkową szczepionkę, by móc wyjechać do pracy poza granicami Polski.

Podczas pikniku rodzinnego w Rozprzy przygotowano koncerty, poczęstunki, a także gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Całość zorganizowano wspólnie z władzami województwa łódzkiego.


Zainteresował temat?

1

8


Komentarze (43)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_ ~goœć_ (Gość)26.08.2021 07:09

Nie mają honoru ci z PiS. A radny Kowalczyk co tam robi przecież cały czas mówi że w Pisie nie jest a przytula się do każdego gdzie zdjęcia robią. Może by coś sam zrobił a nie pokazuje się na imprezach innych

61


rząd ~rząd (Gość)26.08.2021 21:41

Rząd szykuje zmiany w przepisach, które pozwolą pracodawcy uzyskać informację o zaszczepieniu pracownika. Ponadto, jak wynika z opisu projektu, zamieszczonego w wykazie prac legislacyjnych rządu, pracodawca będzie mógł wysłać pracownika, który nie jest zaszczepiony przeciw COVID-19 lub nie przeszedł zakażenia koronawirusem, na urlop bezpłatny lub delegować go do innych zadań. Informacje o zaszczepieniu będą mogły być wymagane także przed nawiązaniem stosunku pracy.

10


PoP ~PoP (Gość)26.08.2021 07:40

Uważam, że redakcja ePiotrków powinna usuwać wpisy z fake newsami i fałszywymi informacjami podawanymi w komentarzach przez antyszczepionkowców. Na Facebooku takie posty usuwają, ponieważ sieją dezinformację jak te wpisywane przez rosyjskie trolle.

57


Pozdrawiam pacjentki ~Pozdrawiam pacjentki (Gość)26.08.2021 15:58

Jak byłem mały, to też się bawiłem w doktora. Specjalizacja, ginekologia.

02


łukasz moszczenica ~łukasz moszczenica (Gość)26.08.2021 14:01

Rozprza to stan umysłu.

11


Delta USA ~Delta USA (Gość)26.08.2021 03:17

Amerykańskie linie lotnicze Delta Air Lines wprowadzają zmiany dla niezaszczepionych pracowników. Będą oni musieli co tydzień przechodzić testy na koronawirusa. Ponadto co miesiąc z ich konta będzie pobierane dodatkowe 200 dolarów na ubezpieczenie.

21


major ~major (Gość)26.08.2021 06:33

Gdyby nie media nikt by nawet nie słyszał o srovidku.Tak tv i radio sprała mózgi niektórym że masakra.Ciekawe kiedy 5 6 7 fala bo tak sobie zaplanowali.Szczepić aż do skutku bo za dużo ludzi na świecie.

86


Rozprzak ~Rozprzak (Gość)26.08.2021 07:58

Coraz gorsze zdjęcia na tym portalu. Lepiej chyba w ogóle nie dawać

40


goœć_ ~goœć_ (Gość)25.08.2021 21:33

Oczywiście znów pan Paweł i zbysiu się promują.
Granty dla sołectw z podatków, które nam zabrali a resztę i tak my musimy dołożyć z podatków które płacimy do gminy.
Ale głupi naród wierzy ze to oni dają haha
Niech nie zabierają i nie dają a lepiej będziemy żyć

111


Grzes ~Grzes (Gość)25.08.2021 15:50

Czy naprawdę nie ma co kasy wydawać? Przecież na tych piknikach nie ma ludzi

163


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat