Dostawczak przewrócił się na drodze

ePiotrkowTomaszów Wtorek, 22 czerwca 202144494
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek (21 czerwca) w miejscowości Wólka Krzykowska w powiecie tomaszowskim. Samochód dostawczy przewrócił się na drodze. Ranna została jedna osoba.
fot.: OSP Ujazd

Zostaliśmy zadysponowani do wypadku samochodu ciężarowego. Z pierwszych informacji wynikało, że jedna osoba jest poszkodowana. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pojazdu, pomocy w usunięciu pojazdu oraz zabezpieczeniu drogi przy pomocy sorbentu - czytamy na profilu facebookowym OSP Ujazd. 

 

Chwilę po powrocie z tej akcji, strażacy zostali zadysponowani ponownie do miejscowości Wólka Krzykowska, tyle że 500 metrów dalej. Tam doszło do rozlania substancji ropopochodnej na skrzyżowaniu. Plama rozciągała się w promieniu około 100 metrów. Tym razem  konieczne było zneutralizowanie szkodliwej substancji oraz przekazanie miejsca, zarządcy drogi.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Driver ~Driver (Gość)22.06.2021 09:54

Spedytor mówił że kierowca i tak miał być na wczoraj.

40


?? ~?? (Gość)22.06.2021 14:01

A po co??

30


Keramzyt ~Keramzyt (Gość)22.06.2021 10:53

Zmęczył się i postanowił poleżeć. Nic niezwykłego.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat