ABC Biznesu. Seminarium dla przyszłych przedsiębiorców

ePiotrkow Wtorek, 21 lutego 20171 5145
Prawie 100 osób uczestniczy w seminarium ABC Biznesu, które rozpoczęło się we wtorek w sali konferencyjnej piotrkowskiego starostwa. Jest ono skierowane do osób, które zamierzają otworzyć własną działalność gospodarczą.

Ładuję galerię...

Problematyka poruszana podczas seminarium zgrupowana została w trzy bloki  tematyczne: Pierwszego dnia seminarium (21 lutego) – w ramach bloku „Ja jako przedsiębiorca” uczestnicy poznają kolejne kroki niezbędne do uruchomienia własnej firmy. Drugiego dnia (22 lutego) pracownicy piotrkowskich urzędów i instytucji (PIP, US, Sanepid, ZUS, KRUS i UM) przekażą informacje na temat „Obowiązków przedsiębiorcy wynikających z prowadzenia własnej firmy”. Z kolei trzeciego dnia (23 lutego) uczestnicy będą mieli okazję zdobyć informacje dotyczące „Instrumentów finansowego i merytorycznego wsparcia dla małej przedsiębiorczości”, tj. ofertę dotacji, pożyczek oraz innego pieniężnego i niepieniężnego wsparcia przedsiębiorczości w naszym regionie.  

 

- ABC czyli to podstawowe działanie w celu założenia własnej firmy uważam, że potrzebne jest każdemu – mówił podczas otwarcia Jerzy Kaczmarek, wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi.

 

- Mam nadzieję, że przez te trzy dni Państwo będą aktywnie uczestniczyć w tych zajęciach. Myślę, że skorzystają Państwo z tej wiedzy, która tu zostanie Wam przekazana – podkreślał z kolei Piotr Wojtysiak, wicestarosta piotrkowski.

 

Seminarium potrwa do czwartku. Zakończy je prezentacja dobrych praktyk przedsiębiorczości mieszkańców regionu piotrkowskiego.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marzena ~Marzena (Gość)22.02.2017 09:53

Ja dla przedsiębiorców zatrudniających ludzi proponuje seminarium z zasad poszanowania pracowników. Bo TO są ludzie pracujący na sukces firmy.
To są pracownicy którym za wykonana usługę należy się godne wynagrodzenie, a czasem pracodawcom wydaje się że są w posiadaniu niewolników.
Pozdrawiam przedsiębiorców cwaniaków, psycholi,niezrównoważonych, choleryków, furiatów i wariatów,egoistów, chytrusów i wykorzystujących innych.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat