Advertisement

Mistrzostwa Polski w boksie w gminie Sulejów

ePiotrkowRegion Piątek, 12 października 201851655
Najlepsi młodzi bokserzy z całej Polski będą rywalizować w gminie Sulejów. Już w poniedziałek, 15 października w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Witowie-Koloni rozpoczną się 26. Młodzieżowe Mistrzostwa w Boksie. Walki będą się odbywać przez cały tydzień.
 Mistrzostwa Polski w boksie w gminie Sulejów

Takiej imprezy jeszcze w tej gminie nie było, kilka razy zorganizowano w Sulejowie galę bokserską, ale mistrzostwa Polski odbędą się w tej gminie po raz pierwszy.

 

 - Jestem dumny z tego, że po 30 latach w naszym województwie ponownie odbędzie się impreza tej rangi i to w naszej hali. Oczywiście to jest zaplecze naszej kadry, a więc będziemy gościć ewentualnych przyszłych mistrzów Europy, świata i mistrzów olimpijskich - cieszy się Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa.

 

Wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.10.2018 17:37

Mozna gdzies obejrzec walki on line?

00


gość ~gość (Gość)15.10.2018 10:23

Będzie jakaś transmisja?

00


witów ~witów (Gość)13.10.2018 23:24

Super ! Przez takie działanie gmina Sulejów jest znana w całej Polsce. Brawo dla Burmistrza, że wybudował taką halę i potrafi robić imprezy ogólnopolskie. Wf też jest w nowej hali.

03


tadzik ~tadzik (Gość)13.10.2018 12:32

A ja chce, żeby był wf,!!! Łeeeeeeee!

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat