Dobry mecz Concordii, ale punktów brak (FILMY)

Sobota, 24 sierpnia 20241
Piłkarze UKS Concordii 1909 przegrali w drugim meczu piotrkowskiej klasy okręgowej z GKS II Bełchatów 0-1. Choć punktów nie przybyło, to zawodnicy Ireneusza Komara pokazali się publiczności z dobrej strony.

Początek to lekka przewaga gospodarzy, później gra się wyrównała i w 24 minucie bełchatowianie za sprawą Jakuba Krawętka wyszli na prowadzenie. Szansę na wyrównującą bramkę miał kapitan Concordii, ale w sytuacji sam na sam przegrał rywalizację z bramkarzem gości.

W drugiej połowie gra była wyrównana, choć obie strony miały szansę na zdobycze bramkowe. Więcej okazji wypracowali sobie bełchatowianie, ale Jakub Pietrzyk w bramce Concordii spisywał się znakomicie broniąc w nieprawdopodobnych sytuacjach.

Ireneusz Komar, szkoleniowiec UKS Concordia 1909

- Mieliśmy swój plan i mieliśmy swoje szanse, które mogliśmy zamienić na bramkę. Nie udało się. Chłopaki pokazali charakter i myślę, że prędzej czy później zaczniemy punktować.

Marcin Zimoch, trener GKS II Bełchatów

-        Wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Od początku widać było, że gospodarze zagrali odważnie. Ale z każdą minutą zyskiwaliśmy więcej pewności siebie.