"Siódemka" nie dla Piotrkowianina

PiotrkowianinKraj Czwartek, 14 marca 20193
Gdyby Piotrkowianin wygrał w środę w Kwidzynie, awansowałby do czołowej "siódemki" w tabeli, tak się jednak nie stało. Gospodarze wygrali ten mecz 33:28 (18:14). Podczas tego spotkania nasz rozgrywający Grzegorz Sobut (na zdjęciu) zdobył 1000. bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Piotrkowianie od początku spotkania popełniali dużo błędów, a rywale bezwzględnie to wykorzystali. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy było już 18:12. Druga część tego spotkania była bardziej wyrównana, jednak piotrkowscy szczypiorniści nie byli w stanie zniwelować przewagi rywala.

Siódme miejsce może niebawem jeszcze bardziej się oddalić, ponieważ w sobotę, 16 marca nasza drużyna zmierzy się w Hali Relax z Orlen Wisłą Płock. Początek tego spotkania o godzinie 18:00.

MMTS Kwidzyn 33:28 (18:14)Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Procho - Sobut 5, Pacześny 5, Woynowski 5, Swat 4/1, Szopa 3/2, Nastaj 3, Mróz 2, Tórz 1.