metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
a ~a (Gość)16.01.2014 16:34

Lesina23 skąd wiesz, że się nie ubezpieczyli, im ubrania potrzebne są dziś a nie za miesiąc czy dwa, mąka również... z ubezpieczenia mogą zaspokoić już inne potrzeby, jeśli je mają. Ty masz ubezpieczenie? Tzn. że jesteś bogatym człowiekiem, bo z tych zarobków piotrkowskich to i na ubezpieczenie ludziom czasem, często żal. Każdy powinien mieć nie tylko ubezpieczenie domu ale ubezpieczenie z 3filaru zabezpieczające rodzinę w przypadku naszej śmierci lub ciężkiej choroby. Ilu z nas na nie stać? A system jest jaki jest. Ja jako kobieta dziękuję Bogu, że urodziłam się w Polsce a nie w kraju, w którym kobiety są niczym. A że jest jak jest...mogło być gorzej - trudno znaleźć złoty środek.

00


członek KSE PO ~członek KSE PO (Gość)18.01.2014 14:22

jestem usatysfakcjonowana ...członkowie KSE PO w Piotrkowie zebrali i dostarczyli dary do miejsca ich zgromadzenia Strefy FM Piotrkow..widziałam tam wiele prywatnych osób, stowarzyszenia które zgromadziły dary......a teraz konkluzja do p.Luzik...jeszcze Pan ma jakies wątpliwośi?

00


tęczwy ~tęczwy (Gość)18.01.2014 20:13

akcja promocyjna zdala efekt... zamiast mieszkan dostali ubrania...chwala za to mieszkancom miasta... tylko co zrobil nedzny redaktorzyna radia...nadal straszy mikrofonem

20


ja ~ja (Gość)26.02.2014 13:19

dajcie spokój. ten emil i spółka siali postrach wśród okolicznych mieszkańców. znam ich od 25 lat

10


Gonzo ~Gonzo (Gość)03.03.2014 11:25

Jaki postrach? Ty chyba nie znasz Emila i jego rodziny skoro tak piszesz.. A może masz na myśli ich niedalekich sąsiadów co???... :)

00


ja ~ja (Gość)07.04.2015 07:33

Jaki teraz tam spokojnie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat