metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
logika ~logika (Gość)11.01.2014 14:29

Szkoda gadać na was ludzie. Syf. Chcą pomóc, robią fajną akcję, a tu jad. Bo źle, bo niedobrze...bo czemu im a nie innym... Matko... To co do jasnej ciasnej mają zrobić, żeby Wam dogodzić hę? Sprzedać radio i oddac wam kase? Chojniak sie wypial i miasto, to ktoś pomóc musi. Nikt nie mówi, że trzy osoby cierpią bardziej czy mniej niz 11. Tu ludzie po prostu przyszli i poprosili o pomoc bo nie wiedzieli co robić pewnie. Myślę, że każdemu kto by się w takiej sytuacji zgłosił pomoc została by udzielona. Chcą wspierać innych, pomóc, z własnej woli - a wy Daaawaj trzeba im dowalić! Podejrzewam, że większość to urzędole. Ludzie! Jak wam nie wstyd w lustro patrzeć!

00


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)11.01.2014 14:44

"antypiotrkowianka" napisał(a):

a skąd informację, że nie pomogłam jasnowidztwo?

00


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)11.01.2014 14:47

"~ja~" napisał(a):

prawdopodobnie a na pewno robi dużą różnice, widać masz taką wiedzę o tamtym pożarze jaką o ortografi

00


członek kse Po ~członek kse Po (Gość)11.01.2014 15:01

członkowie koła samorządowo-europejskiego platformy obywatelskiej w piotrkowie tryb. przyłaczyli się do akcji zbierania darów dla pogorzelców....mają już dość dużo darów, każdy może się dołaczyć do zbiórki i na ul.rycerską 6 w siedzibie kse donieść je

00


Niki ~Niki (Gość)11.01.2014 15:03

"piotrkowianka" napisał(a):
prawdopodobnie a na pewno robi dużą różnice, widać masz taką wiedzę o tamtym pożarze jaką o ortografi

Przyganiał kocioł garnkowi :)))

00


Ja ~Ja (Gość)11.01.2014 15:16

O wuj rozbić wasze komentarze,ja to przezyłem i wiem jak to jest mieszkać w bursie 17,czy jaie warunki w noclegowni są,całe szczęście że mogliśmy wrócić do domu.Bo nikomu nie życzę takiego doświadczenia.Ale wam krytycy za 5 gr. TAK niech i wam się wody do du... naleje,zobaczymy jak wtedy zareagujecie i jak się będziecie czuli gdy o was będą tak pisać ,a będą hahahh.Kij wam w trzecie oko.

00


antypiotrkowianka ~antypiotrkowianka (Gość)11.01.2014 16:27

Piotrkowianka... ORTOGRAFII jak pouczasz innych to pisz poprawnie. Nawet nie chce się komentować Twoich postów zazdrośnico. (A nie jasnowidztwo. Osoba, która ma czelność taki komentarz napisać w obliczu tragedii jest po prostu głupia, a takie osoby raczej nie pomagają)

00


dudu ~dudu (Gość)11.01.2014 16:27

świnie!!! Jak nie będziecie brać udział w tej akcji to nie komentujcie tego artykułu jeszcze wam się te paluchy pokrzywią od wypisywania takich nieludzkich rzeczy.

00


fafas ~fafas (Gość)11.01.2014 20:34

"tamta" rodzina tez byla w radio i prosila o naglosnienie tragedii i o zbior najdrobniejszych datkow, nie udalo sie :)

00


luzik ~luzik (Gość)11.01.2014 21:12

"czlonek-kse-Po" napisał(a):
mają już dość dużo darów


Jak w starych dobrych czasach: egzekutywa sie zobowiązała ... Te dary, to aby z uczciwego źródła?
ps. Przepraszam poszkodowanych, ale kiedy widzę taką namolną agitkę polityczną w obliczu ludzkiej tragedii, to najzwyczajniej diabli mnie biorą. Paskudztwo.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat