metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
vfb ~vfb (Gość)11.01.2014 23:57

Narodziła się lokalna WOŚP,która mogłaby odbywać się cyklicznie,i to nie tylko z pomocą dla ofiar żywiołów, ale też dla uboższej ludności miasta

00


mtj ~mtj (Gość)12.01.2014 05:31

ludzie niedajmy sie oszukac znam ta rodzine i wiem co tam bylo zadnej pomocy dobrze ktos napisal maja mieszkania w blokach maja kase pracuja i jeszcze mopr oszukuja szkoda dzieci a dorosli wiedza jak pili i co robili

00


członek kse PO ~członek kse PO (Gość)12.01.2014 08:52

"luzik" napisał(a):

Panie luzik.....osobiscie przygotowałam wiele niezbędnych rzeczy dla pogorzelców i to żadna agitka, tylko dobre serce, a jeśli Pan uważa że źródło pochodzenia darów jest nieuczciwe zapraszam do siebie do domu by pomógł mi Pan spakować te dary

00


ja ~ja (Gość)12.01.2014 09:19

Fafas. Gwarantuję Ci, że nie była ta rodzina w radiu.

00


Monika Pawłowska-Uszakow ~Monika Pawłowska-Uszakow (Gość)12.01.2014 09:53

"fafas" napisał(a):
fafas (Gość)
13 godzin temu, 20:34
"tamta" rodzina tez byla w radio i prosila o naglosnienie tragedii i o zbior najdrobniejszych datkow, nie udalo sie :)

"fafas" napisał(a):
"tamta" rodzina tez byla w radio i prosila o naglosnienie tragedii i o zbior najdrobniejszych datkow, nie udalo sie :)


Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Kontaktowali się z nami jedynie sąsiedzi tej rodziny. Naszym standardowym warunkiem była zgoda samych poszkodowanych. Z informacji jakie otrzymałam rodzina nie wyraziła zgody.
Monika Pawłowska-Uszakow
redaktor Naczelny Radia Strefa FM

00


luzik ~luzik (Gość)12.01.2014 16:54

"czlonek-kse-PO" napisał(a):
i to żadna agitka,


To jak Pani pisze swoje nazwisko - np. Janina czlonek-kse-PO Kowalska?
Ja przed imieniem albo nazwiskiem nie mam żadnego PO, PiS czy też SLD.

00


lemurrollo ~lemurrollo (Gość)12.01.2014 22:08

luzik krąży po forach i zawracać cztery litery. Nie rozumiem takiej postawy może trzeba się leczyć ???

00


topor ~topor (Gość)12.01.2014 23:16

za dużo tu KRAKANIA..... - nie da się tego czytać

00


luzik ~luzik (Gość)13.01.2014 13:13

"lemurrollo" napisał(a):
po forach


lemurku, jak się ma o czym pisać, wie się o czym można/wypada pisać i jak się umie pisać, to czemu nie?
Dziwisz się jako nuworysz, czy też jako kolejne wcielenie albo człowiek oddelegowany na linię ... przez np. partyjne organy?

00


luzik ~luzik (Gość)13.01.2014 13:25

"topor" napisał(a):
za dużo tu KRAKANIA


Rzeczywiście, sporo tu krakania. Ale warto spojrzeć też na sprawę w szerszym kontekście: wszak mamy tu i troskę o to, aby pomoc trafiała do rzeczywiście potrzebujących, i polityczne agitki, które robią dwie partyjki(przez litość nie powiem które).
Sam wiem, że ludzka życzliwość może być paskudnie wykorzystana, a wysiłek i wyrzeczenia wielu darczyńców perfidnie sprofanowane.
Mógłbym szerzej to opisać na przykładzie góry pieniędzy, która przed laty trafiła na konto ciężko chorej pani, a pani ta wolała ryzykować własnym życiem, niż usunąć ryzyko wraz z ciążą. Te wielkie dary przekazane przez życzliwych ludzi zostały wydane na zwykłe głupoty nie mające żadnego związku z zagrożeniem.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat