metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
czlonek kse Po ~czlonek kse Po (Gość)13.01.2014 20:55

Panie luzik....wyluzuj Pan, bo tracisz energię na pisaninę zamiast spakować to co możesz i przekazac tej rodzinie

00


lemurrollo ~lemurrollo (Gość)13.01.2014 21:14

Panie luzik jesteś jak gówno przyklejone do buta...Dużo wiesz o tamtych czasach np. egzekutywa itp...Tylko chłop z porąbanym ego się tak zachowuje...Może jakiś sekretarz ci dupę wychłostał czy co ??? Do tego nie masz odwagi się zarejestrować na forum...boisz się ???

00


ajwnt ~ajwnt (Gość)14.01.2014 13:25

Noclegownie kazali im do konca tygodnia opuscic

00


piter9922@interiaeu ~piter9922@interiaeu (Gość)15.01.2014 16:51

Rodzice Kasi mają dom w Gajkowicach niech ją przyjmą jest miejsce.

00


ja!! ~ja!! (Gość)15.01.2014 18:03

"matka" co cie to obchodzi czy ktos pali? skoro znasz ta rodzine to idz i im powiedz to prosto w oczy a nie wypisujesz na forum nikomu na sile nikt nie kaze isc i im pomagac!!!chcesz idz i pomoz nie chchesz pomagac to odpusc te komentarze! o co ci chodzi o co ci zal dupsko sciska?? o co?? o to ze stracili wszystko..tez znam ta rodzine i tez odprowadzam podatki jakos zal dupska mi nie sciska ze dostakja z opieki pieniadze..

00


r ~r (Gość)15.01.2014 20:45

2 rodziny tylko dostana mieszkania. Pierwsza z nich to osoby pracujace, placace i podatki.Druga rodzina korzysta cale zycie z opieki i zapewne nigdy tego nie zmieni. Pytanie czy powinny byc traktowane rowno

00


Gandalf czarnuch ~Gandalf czarnuch (Gość)15.01.2014 20:48

"matka" napisał(a):


Mam kilka wątpliwości...:
1. Czy nick "matka" ma pokazać to, kim się wysługujesz w wychowywaniu dzieci? Pewnie wygodniej jest zostawić matce niż sama zaprzątać sobie głowę dziećmi :) :) :)
2. Niestety, ale palenia nie można rzucić w jeden dzień bo to może zaszkodzić zdrowiu... Widocznie ty wiele razy tak rzucałaś palenie :D Mózg już nie pracuje tak jak dawniej... Prawda? :D
3. Nie mamy pewności, że płacisz.
4. Nie zauważyłem by dziecko chodziło głodne, brudne itd. Wiem dlaczego uważasz że jest inaczej... myślisz że u wszystkich jest tak samo jak u Ciebie.
5... koniec!
Serdecznie pozdrawiam :D

00


a ~a (Gość)16.01.2014 14:03

Ludzie należy pomóc, bez względu na to czy ktoś pali czy nie. Nikt z nas nie chciałby zostać bez niczego, bez żadnej "szmaty" na siebie, bez żadnej fotografii z dzieciństwa. Nie ma znaczenia czy ktoś pracuje czy nie. Nie oceniajmy innych tylko dlatego, że... zamiast wypisywać bzdury może lepiej ten czas spożytkować na pomoc ludziom w tragedii? Nigdy nie wiemy, czy nas nie dosięgnie kolejna. I wówczas to my możemy stanąć przed dylematem, że nic nam nie zostało. Wówczas ta iskierka dobra od innych może uratować czyjąś wiarę w ludzi. Ja pomogę, wielu moich znajomych również ... nie na forum ... ale dlatego, że wierzymy w ludzi. Na WOŚP takie pieniądze podarowaliście (szczytny cel), dlaczego tak trudno pomóc komuś z bliska, komuś kogo ktoś zna, a może sami znacie. Mam nadzieję, że akcja przerośnie oczekiwania wszystkich.

00


Lesina23 Lesina23ranga16.01.2014 15:12

"r" napisał(a):
2 rodziny tylko dostana mieszkania. Pierwsza z nich to osoby pracujace, placace i podatki.Druga rodzina korzysta cale zycie z opieki i zapewne nigdy tego nie zmieni. Pytanie czy powinny byc traktowane rowno


Niestety zyjemy w chorym systemie gdzie lepiej jest nie pracować. A czemu oni się nie ubezpieczyli od pozaru tak się zapytam?

00


babcia ~babcia (Gość)16.01.2014 15:56

W obliczu ludzkiej tragedii PIOTRKOWIANIE się jednoczą i pomagają poszkodowanym - to jest piękny gest.Dzisiaj my pomożemy,kiedyś nam pomogą.Dobre uczynki ,wracają do nas ze zdwojoną siłą.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat