metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
vfb ~vfb (Gość)11.01.2014 10:23

z tego co wiem, wśród tych osób tylko jedna pracowała tam legalnie i płaciła podatki,a reszta oszukiwała miasto.

00


logika ~logika (Gość)11.01.2014 14:29

Szkoda gadać na was ludzie. Syf. Chcą pomóc, robią fajną akcję, a tu jad. Bo źle, bo niedobrze...bo czemu im a nie innym... Matko... To co do jasnej ciasnej mają zrobić, żeby Wam dogodzić hę? Sprzedać radio i oddac wam kase? Chojniak sie wypial i miasto, to ktoś pomóc musi. Nikt nie mówi, że trzy osoby cierpią bardziej czy mniej niz 11. Tu ludzie po prostu przyszli i poprosili o pomoc bo nie wiedzieli co robić pewnie. Myślę, że każdemu kto by się w takiej sytuacji zgłosił pomoc została by udzielona. Chcą wspierać innych, pomóc, z własnej woli - a wy Daaawaj trzeba im dowalić! Podejrzewam, że większość to urzędole. Ludzie! Jak wam nie wstyd w lustro patrzeć!

00


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)11.01.2014 14:44

"antypiotrkowianka" napisał(a):

a skąd informację, że nie pomogłam jasnowidztwo?

00


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)11.01.2014 14:47

"~ja~" napisał(a):

prawdopodobnie a na pewno robi dużą różnice, widać masz taką wiedzę o tamtym pożarze jaką o ortografi

00


członek kse Po ~członek kse Po (Gość)11.01.2014 15:01

członkowie koła samorządowo-europejskiego platformy obywatelskiej w piotrkowie tryb. przyłaczyli się do akcji zbierania darów dla pogorzelców....mają już dość dużo darów, każdy może się dołaczyć do zbiórki i na ul.rycerską 6 w siedzibie kse donieść je

00


Niki ~Niki (Gość)11.01.2014 15:03

"piotrkowianka" napisał(a):
prawdopodobnie a na pewno robi dużą różnice, widać masz taką wiedzę o tamtym pożarze jaką o ortografi

Przyganiał kocioł garnkowi :)))

00


Ja ~Ja (Gość)11.01.2014 15:16

O wuj rozbić wasze komentarze,ja to przezyłem i wiem jak to jest mieszkać w bursie 17,czy jaie warunki w noclegowni są,całe szczęście że mogliśmy wrócić do domu.Bo nikomu nie życzę takiego doświadczenia.Ale wam krytycy za 5 gr. TAK niech i wam się wody do du... naleje,zobaczymy jak wtedy zareagujecie i jak się będziecie czuli gdy o was będą tak pisać ,a będą hahahh.Kij wam w trzecie oko.

00


antypiotrkowianka ~antypiotrkowianka (Gość)11.01.2014 16:27

Piotrkowianka... ORTOGRAFII jak pouczasz innych to pisz poprawnie. Nawet nie chce się komentować Twoich postów zazdrośnico. (A nie jasnowidztwo. Osoba, która ma czelność taki komentarz napisać w obliczu tragedii jest po prostu głupia, a takie osoby raczej nie pomagają)

00


dudu ~dudu (Gość)11.01.2014 16:27

świnie!!! Jak nie będziecie brać udział w tej akcji to nie komentujcie tego artykułu jeszcze wam się te paluchy pokrzywią od wypisywania takich nieludzkich rzeczy.

00


fafas ~fafas (Gość)11.01.2014 20:34

"tamta" rodzina tez byla w radio i prosila o naglosnienie tragedii i o zbior najdrobniejszych datkow, nie udalo sie :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat