metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
babcia ~babcia (Gość)16.01.2014 15:56

W obliczu ludzkiej tragedii PIOTRKOWIANIE się jednoczą i pomagają poszkodowanym - to jest piękny gest.Dzisiaj my pomożemy,kiedyś nam pomogą.Dobre uczynki ,wracają do nas ze zdwojoną siłą.

00


a ~a (Gość)16.01.2014 16:34

Lesina23 skąd wiesz, że się nie ubezpieczyli, im ubrania potrzebne są dziś a nie za miesiąc czy dwa, mąka również... z ubezpieczenia mogą zaspokoić już inne potrzeby, jeśli je mają. Ty masz ubezpieczenie? Tzn. że jesteś bogatym człowiekiem, bo z tych zarobków piotrkowskich to i na ubezpieczenie ludziom czasem, często żal. Każdy powinien mieć nie tylko ubezpieczenie domu ale ubezpieczenie z 3filaru zabezpieczające rodzinę w przypadku naszej śmierci lub ciężkiej choroby. Ilu z nas na nie stać? A system jest jaki jest. Ja jako kobieta dziękuję Bogu, że urodziłam się w Polsce a nie w kraju, w którym kobiety są niczym. A że jest jak jest...mogło być gorzej - trudno znaleźć złoty środek.

00


członek KSE PO ~członek KSE PO (Gość)18.01.2014 14:22

jestem usatysfakcjonowana ...członkowie KSE PO w Piotrkowie zebrali i dostarczyli dary do miejsca ich zgromadzenia Strefy FM Piotrkow..widziałam tam wiele prywatnych osób, stowarzyszenia które zgromadziły dary......a teraz konkluzja do p.Luzik...jeszcze Pan ma jakies wątpliwośi?

00


tęczwy ~tęczwy (Gość)18.01.2014 20:13

akcja promocyjna zdala efekt... zamiast mieszkan dostali ubrania...chwala za to mieszkancom miasta... tylko co zrobil nedzny redaktorzyna radia...nadal straszy mikrofonem

20


ja ~ja (Gość)26.02.2014 13:19

dajcie spokój. ten emil i spółka siali postrach wśród okolicznych mieszkańców. znam ich od 25 lat

10


Gonzo ~Gonzo (Gość)03.03.2014 11:25

Jaki postrach? Ty chyba nie znasz Emila i jego rodziny skoro tak piszesz.. A może masz na myśli ich niedalekich sąsiadów co???... :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat