metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mery lou ~mery lou (Gość)23.02.2015 23:56

a za czyją kasę gościu chcesz organizować te koncerty jak za swoją to ok !

92


BLEKI BLEKIranga24.02.2015 07:23

Kibicuję, bo ten koleś który jest właścicielem takiego budynku nie ma jaj. Tak samo można powiedzieć o właścicielu Europy. Nie macie jaj...
Popieram LOFFT.

75


Edna Mode ~Edna Mode (Gość)24.02.2015 08:39

Ogladnęłam to co jest dostępne o inicjatywie i o gościu. Po pierwsze nie wiadomo kto to i co do tej pory zrobił. O sobie nie wiele mówi. Plany ogromne Choćby obrazy rapera z USA. Kasy na wszystko brak, na starcie mowa tylko o 3 miesiącach wystawy i o roku pobytu w Piotrkowie. Częste zmiany miejsca zamieszkania. Na profilach przewija się ziele i szemrane środowisko. Sorry chłopie no jak byś nie mówił o hejterstwie to od strony inwestycyjnej i jej analizy wiarygodność jest żadna. Pomysł na pewno zasługuje na uznanie. Brak mi tu jednak innych odmian kultury.

121


ares1 ~ares1 (Gość)24.02.2015 08:53

Pomysł ciekawy ale chcieć to móc a móc to trzeba w dzisiejszych czasach mieć bo na stowarzyszeniu bez wsparcia daleko się nie zajedzie!!!

61


Pieniądze ~Pieniądze (Gość)24.02.2015 10:08

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ;)

60


okok ~okok (Gość)24.02.2015 17:54

W tym, naszym mieście od lat nie udają się żadne imprezy, czy na lotnisku, czy w parku im. JPII. Są za bardzo zorganizowane. Może jemu się uda, ale i tak zastanawiam się co w tej trawie piszczy.

21


sklave sklaveranga25.02.2015 08:34

Dobry pomysł na fundację. Znaleźć trzeba tylko przymusowych darczyńców. Zadaję sobie takie pytanie: Czy przypadkiem Żydowicz bis w Piotrkowie się nie pojawił?
Więcej na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

80


lustro ~lustro (Gość)25.02.2015 18:27

Krótkie pytanie, krótka odpowiedż od pana sulimy ?Osiągnięcia ,dokonania,kim jesteś czy tylko może zwykłym klaunem który chciał zaistniec wioząc sie na cudzych plecach ? Oglądając filmiki widać że gimbaza ruszyła do pomocy bez urazy ? chłopiec któremu tata lub mama babcia dała na buty za 300-400 zl potrafi zamiatać?budować remontować ? czy jedynie mógł coś namalować sprayem za pieniadze rodziców facet skoro sam mówisz że masz piekne rączki bo nigdy nie pracowałeś fizycznie to widząc ogrom przestrzeni w sigmatexie napewno dasz rade ! Wiem co mówię od 12 lat robię w budowlance wykończenia . 6 lat jako robol u kogoś w firmie przez ostatnich 6 jako robol szef u siebie plus 5 ludzi których zabrałem razem z soba od byłego szefa pracujemy ciężko od 6 rano do 18 nieraz dłużej ale wiemy za co pracujemy

60


kotlettD ~kotlettD (Gość)26.02.2015 10:53

nikomu się nie dogodzi nie wiadomo co by tam powstało to i tak będzie niedobrze najlepiej jak budynek zniszczeje całkowicie a na gzymsach zaczną rosnąć drzewa

31


luzik luzikranga26.02.2015 11:59

do: ~lustro
A kim ty jesteś, że tak arogancko piszesz do człowieka, który angażuje swój czas i swoje pieniądze w to całkowicie prywatne przedsięwzięcie? Ujawnij się - pokaż czego dokonałeś, jakie masz sukcesy, pokaż, jaki jest twój dorobek życiowy! I dopiero później szczekaj. Ja też znam się trochę na budowlance i wiem, że w normalnym trybie potrzeba miesięcy i setek tysięcy, żeby z tej rudery zrobić lokal użytkowy. Ale można też tylko pozamiatać i puścić kolorowe światełka, a nikt nie zauważy odrapanych ścian i reszty tego bajzlu. Zwłaszcza jak przyjdzie potańczyć, się napić albo wyhaczyć lalę... Sam wątpię w sukces tego przedsięwzięcia, ale i tak życzę inicjatorowi sukcesu (pod warunkiem, że nie powstanie tam zwyczajna melina).
A twój wpis świadczy o tym, że jesteś co najmniej frustratem. Lecz się, albo łyknij se coś na rozluźnienie. Np. browara.

Komentarz był edytowany przez autora: 26.02.2015 12:03

45


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat