metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
BizOff ~BizOff (Gość)23.02.2015 14:05

Nic więcej tylko szum. Już założenia Kolega będzie tylko rok. Co oznacza, że już na starcie się wycofuje. Ma to racje bytu jak ktoś tu zostanie i z takim samym zapałem będzie realizował przez wiele lat. Tu potrzebna jest wieloletnia strategia aby coś zmienić. Jeżeli to ma tak wyglądać to od razu lepiej se dać siana. pomysły na rok i co dalej . Jak by na to spojrzeć jako inwestor nie zainwestował bym ni złotówki.

132


miki ~miki (Gość)23.02.2015 14:10

Jak nie ma kasy na miotle to za co wynajal ten budynek? Co za swir :-)
W PT , miescie emerytow powinni zorganizowac przeglad tworczosci Mieczyslawa Foga.

1111


Kocikłak ~Kocikłak (Gość)23.02.2015 14:19

Bezrobocie z pobliskich familioków chętnie będą to odwiedzać nocami.

215


lok ~lok (Gość)23.02.2015 15:02

pachnie mi to na odległość,,,,,

101


wiola ~wiola (Gość)23.02.2015 15:05

Powinien być sklep spożywczy galeria handlowa z ciuchami i różnymi rzeczami bo focus jedna wielka klapa a nie jakieś obrazy kto to bd oglądać chyba tylko obcokrajowcy którzy nawet omijają nasze miasto bo nie ma co zwiedzać żadnych atrakcji lub dyskotekę otworzyć również więcej pomysłów a nie galerie sztuki jedna już jest i co. Nic

1213


:) ~:) (Gość)23.02.2015 15:17

no tak bo tylko w tej części miasta patologia mieszka !!!!!! w czółko proponuję się delikatnie pier....ć !!!!
robią źle, nie robią nic jeszcze gorzej
tak to jest wszystkim się nie dogodzi ......
a pytanie gdzie dokładnie na Sulejowskiej ta patologia ,bo jakoś pod biedronką nie widać i pod obim też ....hmmmm
bezrobotni tylko z familioków .....proponuję dalej w osiedla ruszyć,a ststystyka na pewno gorsza :D

50


ghy ~ghy (Gość)23.02.2015 15:47

Galeria ale inna niz wszystkie...koncerty klimat wnetrza.... U nas juz nie sa potrzebne sklepy tylko cos takiego.... Zamiast sie cieszyc ze ktos chce czegos spróbowac nowego to wy hejtujecie.....zal mi was ja trzymam kciuki...

60


Wojtasss ~Wojtasss (Gość)23.02.2015 16:10

Link do funpage poproszę :)

21


pryw ~pryw (Gość)23.02.2015 17:36

Na bezrybiu rak też ryba. Każdy człowiek z pomysłem i zapałem w umierającym mieście jest na wagę złota. Jeśli choćby na rok powstrzyma dewastację tego budynku to chwała mu za to.
Tylko czy to się spotka z dobrym przyjęciem wśród ignorantów potrafiących jedynie urządzać zbójowanie na przedsiębiorcach i mieszkańcach miasta to już inna inszość.

71


trzechkróli ~trzechkróli (Gość)23.02.2015 18:37

kozak! zobaczta se wywiad z tym gosciem hejtery!

61


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat