metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
:) ~:) (Gość)23.02.2015 15:17

no tak bo tylko w tej części miasta patologia mieszka !!!!!! w czółko proponuję się delikatnie pier....ć !!!!
robią źle, nie robią nic jeszcze gorzej
tak to jest wszystkim się nie dogodzi ......
a pytanie gdzie dokładnie na Sulejowskiej ta patologia ,bo jakoś pod biedronką nie widać i pod obim też ....hmmmm
bezrobotni tylko z familioków .....proponuję dalej w osiedla ruszyć,a ststystyka na pewno gorsza :D

50


ghy ~ghy (Gość)23.02.2015 15:47

Galeria ale inna niz wszystkie...koncerty klimat wnetrza.... U nas juz nie sa potrzebne sklepy tylko cos takiego.... Zamiast sie cieszyc ze ktos chce czegos spróbowac nowego to wy hejtujecie.....zal mi was ja trzymam kciuki...

60


Wojtasss ~Wojtasss (Gość)23.02.2015 16:10

Link do funpage poproszę :)

21


pryw ~pryw (Gość)23.02.2015 17:36

Na bezrybiu rak też ryba. Każdy człowiek z pomysłem i zapałem w umierającym mieście jest na wagę złota. Jeśli choćby na rok powstrzyma dewastację tego budynku to chwała mu za to.
Tylko czy to się spotka z dobrym przyjęciem wśród ignorantów potrafiących jedynie urządzać zbójowanie na przedsiębiorcach i mieszkańcach miasta to już inna inszość.

71


trzechkróli ~trzechkróli (Gość)23.02.2015 18:37

kozak! zobaczta se wywiad z tym gosciem hejtery!

61


bugaj ~bugaj (Gość)23.02.2015 19:12

Super ze ktos chce czegos sprobowac nowego a nie sklepów....

50


Anabel ~Anabel (Gość)23.02.2015 19:35

Nareszcie ktoś chce cos zmienić w obumarłym Piotrkowie. Już dosyć lumpeksów, banków i biedronek!
SUPER - TRZYMAM KCIUKI :))

81


lustro ~lustro (Gość)23.02.2015 19:47

Pomysł fajny ale do pomysłu do realizacji droga bardzo długa !! Tym bardziej że tam nie ma podłączonego prądu jak była mowa, samo podłączenie prądu przez elektrownie to takie koszty wygeneruje że cały budrzet fundacji wciągnie nosem no chyba że swiece zostają ale jak koncert zrobić ?do tego odbiory techniczne bhp inspekcjie itd ... cała papierologja urzędowa zniszczy pomysł na początku..dziwi mnie że pan sulima jako były bizzneessmmeenn nie wie o tym albo dlatego już jest właśnie byłym biznesmenem 10 lat temu w tym mieście było dużo młodych ludzi którzy za darmo byli w stanie coś zrobić dla kultury dziś większość pojdzie tam gimbazy zrobić sobie zdjęcia bo nawet łopaty trzymać nie potrafi .Byłem osobiście również przyjrzałem się temu budynkowi od strony sulejowskiej zewnątrz jak cię mogę ale niech ktos zajrzy od drugiej strony prawie wszystkie okna wybite i wyrwane nawet zeby zabić to plytami osb to dbiór straży pożarnej?? i tak w kółko same problemy myślę że na początek dla pana sulimy radził bym zrobić i koncert w byłym kinie hawana !!!!!!!!!!!!!!!!!zobaczymy co pan sulima jest wart czy tylko bajki opowiada a spragnieni sensacji wierzą

40


jula ~jula (Gość)23.02.2015 19:49

to może jaakaś praca dla młodych sie znajdzie? niekoniecznie dla tych, którzy znają się na kulturze, fotografii i ww

40


lustro ~lustro (Gość)23.02.2015 19:53

Panie sulima jestem sercem za panem ale rozumem przy ziemi !!! Ale skoro jak pan mówi ma chody w świecie kultury i ludzi ze sceny hip-hopowej może na początek jakis koncercik w dawnym kinie hawana wtedy w oczach piotrkowian zyska pan wiarygodność i chętniej zaczna wspierać finansowo pańską inicjatywę

42


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat