metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga23.02.2015 11:51

I oby się powiodło. Trzymam kciuki. Ale bez odpowiedniej Rady Radców w Piotrkowie to można się samemu rozwalić czy jak kto woli rozłożyć. Razem z ....Radą to już zupełnie inna inszość.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

131


Patyk ~Patyk (Gość)23.02.2015 12:02

ciekawe kto sie po 3 miesiacach za to weźmie. miasto pewnie nie pomoże i jak ktoś utopi pierwszy hajs to zostawi to i powstanie cmentarzysko kulturalne. Podwyższajcie czynsze, zamykajcie puby. Otwierajcie Żabki i Biedronki - dziwcie się potem, że wszyscy młodzi wyjeżdżają i przyjeżdżają tylko na święta do rodziny ;) Chciałbym wierzyć w ten pomysł. Dzięki Piotrków za ekscytujące wystawy fotografii i obrazów. W życiu nie przeżyłem tak emocjonujących wydarzeń. Mi by było wstyd :)

131


... ~... (Gość)23.02.2015 12:26

Dość kiepski pomysł a raczej okoliczna patologia :/ Jak dla mnie to nic z tego nie będzie bo wspomniana "elita" Piotrkowa bardzo szybko się tym zajmie :/

710


stefan ~stefan (Gość)23.02.2015 12:44

Szczerze to i ja podziwiam tego goscia ale tylko zwariowani ludzie robia wyjatkowe rzeczy wiec jestem pelen podziwu i kibicuje mu. Fakt ze PT nie jest miejscem do robienia dziwnych i szalonych rzeczy. Tutaj wszystko jest szare, ponure i nikomu sie nie chce. Jesli mozna to nalezy mu pomoc by moze tym razem zaskoczylo na plus. Z miastem to nie poszaleje kolega i napewno odmowi mu dofinansowania - prosil o 10 tys zł. Tylko samemu musi cos ugrac bo z gory pomocy nie widze. Mimo to szczere POWODZENIA

180


słuchacz ~słuchacz (Gość)23.02.2015 12:53

Zrobili by tam salę na koncerty hip hopowe, idealne miejsce. Piotrków żyje rapem ale liroy i wzgórze dawno przemieli. Ściagneli by tu kogoś z prawdziwego zdarzenia np. Peja, zdr, Kali, Sokół, hemp gru, Nizioł itp. Elo

612


BizOff ~BizOff (Gość)23.02.2015 14:05

Nic więcej tylko szum. Już założenia Kolega będzie tylko rok. Co oznacza, że już na starcie się wycofuje. Ma to racje bytu jak ktoś tu zostanie i z takim samym zapałem będzie realizował przez wiele lat. Tu potrzebna jest wieloletnia strategia aby coś zmienić. Jeżeli to ma tak wyglądać to od razu lepiej se dać siana. pomysły na rok i co dalej . Jak by na to spojrzeć jako inwestor nie zainwestował bym ni złotówki.

132


miki ~miki (Gość)23.02.2015 14:10

Jak nie ma kasy na miotle to za co wynajal ten budynek? Co za swir :-)
W PT , miescie emerytow powinni zorganizowac przeglad tworczosci Mieczyslawa Foga.

1111


Kocikłak ~Kocikłak (Gość)23.02.2015 14:19

Bezrobocie z pobliskich familioków chętnie będą to odwiedzać nocami.

215


lok ~lok (Gość)23.02.2015 15:02

pachnie mi to na odległość,,,,,

101


wiola ~wiola (Gość)23.02.2015 15:05

Powinien być sklep spożywczy galeria handlowa z ciuchami i różnymi rzeczami bo focus jedna wielka klapa a nie jakieś obrazy kto to bd oglądać chyba tylko obcokrajowcy którzy nawet omijają nasze miasto bo nie ma co zwiedzać żadnych atrakcji lub dyskotekę otworzyć również więcej pomysłów a nie galerie sztuki jedna już jest i co. Nic

1213


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat