metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
krzysztof ~krzysztof (Gość)27.02.2015 17:59

Kilka razy cofałem ten wywiad ponieważ nie mogłem zrozumieć co pan sulima sepleni .Facet coś plecie ale plecie tak że swoje wypowiedziane zdanie minute po, zaprzecza zdaniu wypowiedzianemu minute przed jednym słowem był biznesmenem ale rachunkowości oraz dokumentacji prowadzic nie prowadzil bo po co to ja się pytam jak ten biznes wyglądał ? koncerty będa z górnej pólki ale kasy nie ma ale dadzą mu ludzie których jako znajomych ma juz 300 na faceboku to mnie rozwaliło looft bedzie czynny 24 na dobę !!!! Ja znam jedno określenie tego miejsca co tam sie stanie !!!!!!! i idealnie odpowiada na wizjie pana sulimy to nie looft tylko----- Squat--- spolszczenie skłot po prostu a funadcjia zamiast Inside the Moon Foundation lepiej by było z motyka na słońce

81


obeznana tu i tam ~obeznana tu i tam (Gość)27.02.2015 18:36

Ludzie tacy jak pan Sulima - bez urazy ale możnaby pomyśleć że robi sobie po prostu reklamę - "przez rok pomiesza i zostawi następcom" - zobaczymy jak przyjdzie zima i będzie musiał ogrzać sale z ekspozycją o ile tam będzie- to nie Niemcy - miasto na pewno nie wyłoży kilku tysięcy miesięcznie - Ale z innej beczki łowiąc ekipa sztukmistrzów (...) nie zmienia się tu co najmniej od 20 lat - ciepełko starym dziadom

71


obeznana tu i tam ~obeznana tu i tam (Gość)27.02.2015 18:45

komentarz był niezrozumiały czy niesłusznie słuszny

40


md ~md (Gość)03.03.2015 13:04

Na mrzonkach Sulimy się skończy. Tam nie powstanie żadna galeria. A tym bardziej - w jego "wykonaniu" nie powstanie. Dzisiaj rzecznik piotrkowskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radiu Strefa FM powiedział, że kategorycznie straż nie wyda zezwolenia dopuszczającego otworzenie tam działalności, bo wprawdzie te mury z zewnątrz jako tako (jeszcze) wyglądają, to jednak w środku jest JEDNA WIELKA RUINA i tam NIE MA żadnych instalacji, które spełniałyby wymogi bezpieczeństwa dla użytkowników. A pan Sulima nie śmierdzi groszem, żeby tam wykonać poważną inwestycję.

100


krzysztof ~krzysztof (Gość)03.03.2015 21:18

No i po ptokach a co to miało nie być .Zderzenie z rzeczywistościa boli ale dziwi mnie dlaczego pan sulima kłamał że ma już zgodę straży pożarnej jak nie miał , przez to już się pogrążył całkowicjie może chodziło żeby parę złoty w ramach rozgłosu ktoś na fundacjie rzucił tylko . jak zarobić a się nie narobić

100


krzysztof ~krzysztof (Gość)11.03.2015 21:47

facet ma odlot po tych konopiach .....????? zobaczcie jegoo całe info zakłada strony żeby laikować swoje strony

61


grzegorz ~grzegorz (Gość)28.02.2015 14:01

Jest kino hawana sala kinowa nadająca się na jej przeznaczenie koncert itd tylko koncert na siedząco to chyba muzyki klasycznej raczej .Ale kilka faktów tam jest prąd media itd .. jak do tej pory jescze w stanie do użytku w sigmatexie nie ma nic poza ładną elewacją od sulejowskiej wystarczy jechać i zobaczyć ..w hawanie mozna by zrobić mała kawiarnie oraz wystawe gdyz to miejsce ma klimat i znacznie mniejszy nakładem finansowym ale władze piotrkowa sa takie betonowe że trzymają ODA na sieradzkiej bodajże i drugie na Dąbrowskiego wystarczy zobaczyć czyją własnoscią są te budynki i komu miasto płaci czynsz !!!!!!!!!!!

41


Moniś ~Moniś (Gość)28.02.2015 13:28

Sulima trzymaj się. Ludzie z tego miasta tylko ciągle narzekaja. To miasto emerytów i widać młodzi ludzie też zachowują się jak staruszki. Mam nadzieję że Ci się uda a ja chętnie przyjde do tej galerii i znajdę tam coś fajnego. Powodzenia. Ruszcie się ludzie a nie narzekajcie!!!!!!!

312


tak ~tak (Gość)26.03.2015 14:12

Proponuję aby w jednej z sal zorganizować wystawę na temat nie zrealizowanych obietnic wyborczych wszystkich naszych byłych i obecnego włodarza miasta Piotrkowa Tryb. po 1989 roku.

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat