metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
okok ~okok (Gość)24.02.2015 17:54

W tym, naszym mieście od lat nie udają się żadne imprezy, czy na lotnisku, czy w parku im. JPII. Są za bardzo zorganizowane. Może jemu się uda, ale i tak zastanawiam się co w tej trawie piszczy.

21


sklave sklaveranga25.02.2015 08:34

Dobry pomysł na fundację. Znaleźć trzeba tylko przymusowych darczyńców. Zadaję sobie takie pytanie: Czy przypadkiem Żydowicz bis w Piotrkowie się nie pojawił?
Więcej na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

80


lustro ~lustro (Gość)25.02.2015 18:27

Krótkie pytanie, krótka odpowiedż od pana sulimy ?Osiągnięcia ,dokonania,kim jesteś czy tylko może zwykłym klaunem który chciał zaistniec wioząc sie na cudzych plecach ? Oglądając filmiki widać że gimbaza ruszyła do pomocy bez urazy ? chłopiec któremu tata lub mama babcia dała na buty za 300-400 zl potrafi zamiatać?budować remontować ? czy jedynie mógł coś namalować sprayem za pieniadze rodziców facet skoro sam mówisz że masz piekne rączki bo nigdy nie pracowałeś fizycznie to widząc ogrom przestrzeni w sigmatexie napewno dasz rade ! Wiem co mówię od 12 lat robię w budowlance wykończenia . 6 lat jako robol u kogoś w firmie przez ostatnich 6 jako robol szef u siebie plus 5 ludzi których zabrałem razem z soba od byłego szefa pracujemy ciężko od 6 rano do 18 nieraz dłużej ale wiemy za co pracujemy

60


kotlettD ~kotlettD (Gość)26.02.2015 10:53

nikomu się nie dogodzi nie wiadomo co by tam powstało to i tak będzie niedobrze najlepiej jak budynek zniszczeje całkowicie a na gzymsach zaczną rosnąć drzewa

31


luzik luzikranga26.02.2015 11:59

do: ~lustro
A kim ty jesteś, że tak arogancko piszesz do człowieka, który angażuje swój czas i swoje pieniądze w to całkowicie prywatne przedsięwzięcie? Ujawnij się - pokaż czego dokonałeś, jakie masz sukcesy, pokaż, jaki jest twój dorobek życiowy! I dopiero później szczekaj. Ja też znam się trochę na budowlance i wiem, że w normalnym trybie potrzeba miesięcy i setek tysięcy, żeby z tej rudery zrobić lokal użytkowy. Ale można też tylko pozamiatać i puścić kolorowe światełka, a nikt nie zauważy odrapanych ścian i reszty tego bajzlu. Zwłaszcza jak przyjdzie potańczyć, się napić albo wyhaczyć lalę... Sam wątpię w sukces tego przedsięwzięcia, ale i tak życzę inicjatorowi sukcesu (pod warunkiem, że nie powstanie tam zwyczajna melina).
A twój wpis świadczy o tym, że jesteś co najmniej frustratem. Lecz się, albo łyknij se coś na rozluźnienie. Np. browara.

Komentarz był edytowany przez autora: 26.02.2015 12:03

45


loka85 ~loka85 (Gość)26.02.2015 15:31

Z dużej chmury mały deszcz, miasto blokowało do tej pory wszystkie próby reanimacji tego budynku poza odnowieniem elewacji które już zdążyły się postarzeć. Zapewne miastu chodzi przejęcie tego za bezcen i sprzedanie pod galerię handlową a puki co miejscowy plan zagospodarowania jest tak napisany by budynek stał nie ruszany.

41


Asia ~Asia (Gość)26.02.2015 19:52

Ale skoro pan Sulima poszedł do radia Strefa FM na wywiad, to szkoda, że chociaż jednej szczęki nie włożył, bo z tego jego bezzębnego memłania to niewiele da się wysłyszeć.

61


KJ ~KJ (Gość)26.02.2015 22:28

Wysłuchałam i obejrzałam ten wywiad. Będę szczera: nie CIERPIĘ przekleństw i przeklinania. Jeżeli taką aurę będzie miała ta galeria, to ja dziękuję. Zresztą, patrząc na kolegę Sulima, to wiarygodność zero, więc nikt nie zaryzykuje złotówki na jego fantasmagorie.

100


potek ~potek (Gość)27.02.2015 13:23

Panie Sulima, zamiast zamurowywać okna trzeba po prostu wstawić nowe szyby, za trudne? czy za drogie?

80


krzysztof ~krzysztof (Gość)27.02.2015 17:04

Po obejrzeniu tego wywiadu... facet tak sepleni że musiałem słuchac kilka razy .. facet nie rozumie wogóle o czym mówi jednym zdaniem wypowiedzianym zaprzecza swojemu wypowiedzonemu zdaniu przed minutą Np. mówi że prowadził biznes i to mu się udało ale kasy z tego nic nie ma już skoro mysli że ktoś mu za jego fantazjie kase wyłoży ...za chwile mówi ze był od 10 lat na gigancie chce prowadzić biznes ale jak by wwwirtualnie bez rachunków odpowiedzialności itd..Ale to co mnie najbardziej rozwaliło to to że zgrromadzili 300 osób na faceeboku znajomych jutro sobota jade tam!!!!!!!! poznac gościa osobiście bo nie wierze w to co słucham

70


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat