metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
loka85 ~loka85 (Gość)26.02.2015 15:31

Z dużej chmury mały deszcz, miasto blokowało do tej pory wszystkie próby reanimacji tego budynku poza odnowieniem elewacji które już zdążyły się postarzeć. Zapewne miastu chodzi przejęcie tego za bezcen i sprzedanie pod galerię handlową a puki co miejscowy plan zagospodarowania jest tak napisany by budynek stał nie ruszany.

41


Asia ~Asia (Gość)26.02.2015 19:52

Ale skoro pan Sulima poszedł do radia Strefa FM na wywiad, to szkoda, że chociaż jednej szczęki nie włożył, bo z tego jego bezzębnego memłania to niewiele da się wysłyszeć.

61


KJ ~KJ (Gość)26.02.2015 22:28

Wysłuchałam i obejrzałam ten wywiad. Będę szczera: nie CIERPIĘ przekleństw i przeklinania. Jeżeli taką aurę będzie miała ta galeria, to ja dziękuję. Zresztą, patrząc na kolegę Sulima, to wiarygodność zero, więc nikt nie zaryzykuje złotówki na jego fantasmagorie.

100


potek ~potek (Gość)27.02.2015 13:23

Panie Sulima, zamiast zamurowywać okna trzeba po prostu wstawić nowe szyby, za trudne? czy za drogie?

80


krzysztof ~krzysztof (Gość)27.02.2015 17:04

Po obejrzeniu tego wywiadu... facet tak sepleni że musiałem słuchac kilka razy .. facet nie rozumie wogóle o czym mówi jednym zdaniem wypowiedzianym zaprzecza swojemu wypowiedzonemu zdaniu przed minutą Np. mówi że prowadził biznes i to mu się udało ale kasy z tego nic nie ma już skoro mysli że ktoś mu za jego fantazjie kase wyłoży ...za chwile mówi ze był od 10 lat na gigancie chce prowadzić biznes ale jak by wwwirtualnie bez rachunków odpowiedzialności itd..Ale to co mnie najbardziej rozwaliło to to że zgrromadzili 300 osób na faceeboku znajomych jutro sobota jade tam!!!!!!!! poznac gościa osobiście bo nie wierze w to co słucham

70


krzysztof ~krzysztof (Gość)27.02.2015 17:59

Kilka razy cofałem ten wywiad ponieważ nie mogłem zrozumieć co pan sulima sepleni .Facet coś plecie ale plecie tak że swoje wypowiedziane zdanie minute po, zaprzecza zdaniu wypowiedzianemu minute przed jednym słowem był biznesmenem ale rachunkowości oraz dokumentacji prowadzic nie prowadzil bo po co to ja się pytam jak ten biznes wyglądał ? koncerty będa z górnej pólki ale kasy nie ma ale dadzą mu ludzie których jako znajomych ma juz 300 na faceboku to mnie rozwaliło looft bedzie czynny 24 na dobę !!!! Ja znam jedno określenie tego miejsca co tam sie stanie !!!!!!! i idealnie odpowiada na wizjie pana sulimy to nie looft tylko----- Squat--- spolszczenie skłot po prostu a funadcjia zamiast Inside the Moon Foundation lepiej by było z motyka na słońce

81


obeznana tu i tam ~obeznana tu i tam (Gość)27.02.2015 18:36

Ludzie tacy jak pan Sulima - bez urazy ale możnaby pomyśleć że robi sobie po prostu reklamę - "przez rok pomiesza i zostawi następcom" - zobaczymy jak przyjdzie zima i będzie musiał ogrzać sale z ekspozycją o ile tam będzie- to nie Niemcy - miasto na pewno nie wyłoży kilku tysięcy miesięcznie - Ale z innej beczki łowiąc ekipa sztukmistrzów (...) nie zmienia się tu co najmniej od 20 lat - ciepełko starym dziadom

71


obeznana tu i tam ~obeznana tu i tam (Gość)27.02.2015 18:45

komentarz był niezrozumiały czy niesłusznie słuszny

40


md ~md (Gość)03.03.2015 13:04

Na mrzonkach Sulimy się skończy. Tam nie powstanie żadna galeria. A tym bardziej - w jego "wykonaniu" nie powstanie. Dzisiaj rzecznik piotrkowskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radiu Strefa FM powiedział, że kategorycznie straż nie wyda zezwolenia dopuszczającego otworzenie tam działalności, bo wprawdzie te mury z zewnątrz jako tako (jeszcze) wyglądają, to jednak w środku jest JEDNA WIELKA RUINA i tam NIE MA żadnych instalacji, które spełniałyby wymogi bezpieczeństwa dla użytkowników. A pan Sulima nie śmierdzi groszem, żeby tam wykonać poważną inwestycję.

100


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat