metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
fundator ~fundator (Gość)23.02.2015 10:58

Może jakieś dancingi/dyskoteki/zabawy taneczne to ściągnie ludzi w takie miejsce pozdrawiam ms

120


elohim ~elohim (Gość)23.02.2015 11:18

nic z tego nie będzie, w piotrkowie nie ma komu robić takich wystaw, ludzie nie mają kasy, a jak już mają to Focus lub pseudo kluby, pracy dla młodych nie ma i co 3 młody musi z tąd wyjechać. w tymn budynku powinno się uruchomić coś co napędzi to miasto finansowo a nie kulturowo...jak chcesz kultury to użyj swojego własnego mózgu i internetu, wiedza jest darmowa, tak samo jak łaska Jezusa, może dlatego nikt niechce się kształcić - wkręciło się takim owcom jak my że za wszystko musimy zapłacić. żałosne.

910


sztuka ~sztuka (Gość)23.02.2015 11:22

O ile zapłenienie wszystkiego obrazami do mnie nie przemawia, tak wizja koncertów wydaje się być intrygująca i naprawdę dobra. Wreszcie byłoby coś dla młodych. Cokolwiek nie będzie tam zorganizowane, grunt, że w końcu nie będzie stało bezużyteczne i niszczało.
Brawo za inicjatywę i chęci! Trzymam kciuki :)

181


zpa ~zpa (Gość)23.02.2015 11:31

malkontenci zaczynają....nikogo na siłe nie bedą wciagac na koncerty..jak ci klimat wzgórza nie odpowiada to siedz w domu...po co wogóle piszesz jak nie jesteś zainteresowany

183


dobrypiotrkowianin dobrypiotrkowianinranga23.02.2015 11:44

Zamiast zajmować się pierdołami to p. Sulima mógłby pomyśleć o jakiejś firmie, gdzie ludzie mogliby zarabiać godziwe pieniądze i żyć jak ludzie, a nie centrum kulturowo-rozrywkowym, na które i tak nikogo nie będzie stać. Ludzie, otrząśnijcie się! Nie ma pracy dla młodych ludzi! Lepiej ściągnijcie firmy...

820


sklave sklaveranga23.02.2015 11:51

I oby się powiodło. Trzymam kciuki. Ale bez odpowiedniej Rady Radców w Piotrkowie to można się samemu rozwalić czy jak kto woli rozłożyć. Razem z ....Radą to już zupełnie inna inszość.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

131


Patyk ~Patyk (Gość)23.02.2015 12:02

ciekawe kto sie po 3 miesiacach za to weźmie. miasto pewnie nie pomoże i jak ktoś utopi pierwszy hajs to zostawi to i powstanie cmentarzysko kulturalne. Podwyższajcie czynsze, zamykajcie puby. Otwierajcie Żabki i Biedronki - dziwcie się potem, że wszyscy młodzi wyjeżdżają i przyjeżdżają tylko na święta do rodziny ;) Chciałbym wierzyć w ten pomysł. Dzięki Piotrków za ekscytujące wystawy fotografii i obrazów. W życiu nie przeżyłem tak emocjonujących wydarzeń. Mi by było wstyd :)

131


... ~... (Gość)23.02.2015 12:26

Dość kiepski pomysł a raczej okoliczna patologia :/ Jak dla mnie to nic z tego nie będzie bo wspomniana "elita" Piotrkowa bardzo szybko się tym zajmie :/

710


stefan ~stefan (Gość)23.02.2015 12:44

Szczerze to i ja podziwiam tego goscia ale tylko zwariowani ludzie robia wyjatkowe rzeczy wiec jestem pelen podziwu i kibicuje mu. Fakt ze PT nie jest miejscem do robienia dziwnych i szalonych rzeczy. Tutaj wszystko jest szare, ponure i nikomu sie nie chce. Jesli mozna to nalezy mu pomoc by moze tym razem zaskoczylo na plus. Z miastem to nie poszaleje kolega i napewno odmowi mu dofinansowania - prosil o 10 tys zł. Tylko samemu musi cos ugrac bo z gory pomocy nie widze. Mimo to szczere POWODZENIA

180


słuchacz ~słuchacz (Gość)23.02.2015 12:53

Zrobili by tam salę na koncerty hip hopowe, idealne miejsce. Piotrków żyje rapem ale liroy i wzgórze dawno przemieli. Ściagneli by tu kogoś z prawdziwego zdarzenia np. Peja, zdr, Kali, Sokół, hemp gru, Nizioł itp. Elo

612


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat