metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
to już koniec ~to już koniec (Gość)03.04.2024 20:18

Koniec Romana już blisko, 20 lat to o 10 za dużo, Stawiamy na Ziembę

53


Fizyk- hemik ~Fizyk- hemik (Gość)03.04.2024 23:19

Czemu OSP Stradzew nie ma jeszcze u siebie auta strażackiego? Za auto oddum głos.

10


Tomek rokszyce ~Tomek rokszyce (Gość)04.04.2024 03:21

Kochani czas na zmiany ?? dajmy szansę młodym

10


obiektywna ~obiektywna (Gość)03.04.2024 20:14

Oświećcie mnie Państwo co zrobili dla naszej gminy radni powiatowi z Woli Krzysztoporskiej i Rokszyckiej, bo jakoś mi umknęło ? Wygląda na to, że Pan Ryszard radny powiatowy z Mzurek zrobił najwięcej. Osoba godna polecenia, zaangażowana i zawsze oddana zwykłym ludziom. Brawo, jestem na TAK.

22


Oprzężów ~Oprzężów (Gość)04.04.2024 08:16

a jak było z drogą przez Oprzężów? Prywatny inwestor chciał wykonać nakładkę. Może Wójt wytłumaczy się z tego?

30


Wiki ~Wiki (Gość)04.04.2024 08:40

Romek nie pie..., pakuj się i już czas na prace polowe przecież masz taki fajny traktor więc pora to zaorać...

30


grecki ~grecki (Gość)04.04.2024 08:44

Coraz większe zwolnienia w Polsce: coraz więcej firm zwalnia i zostają długi. Ciekawe czy Wola zostanie z długami?:
Majstersztyk PiS. Model grecko-argentyński. Podnoszą pensję minimalną. nachapią się, tracą władzę. Firmy się likwidują, PiS o likwidowanie firm oskarża PO...PiS wraca do władzy i jeszcze bardziej podnosi pensję minimalną...i tak w kółko...

01


Przeciwnik Romana ~Przeciwnik Romana (Gość)04.04.2024 08:23

Cytat z ostatniego Twojego sponsorowanego artykułu: "Dlatego u mnie nie znajdą Państwo czczych obietnic, populistycznych haseł, gruszek na wierzbie" Pytam się: Czy ty Wójcie jesteś poważnym człowiekiem? Przecież tutaj w żywe oczy. Kiedy ostatni raz byłeś u spowiedzi? Ja ze swojej strony miałem dużo obiecanek, w rozmowah z ludzmi jeszcze więcej słyszałem obiecanek. Po prostu nie wierze w to co naopowiadałeś w tym sponsorowanym artykule.

20


tron ~tron (Gość)04.04.2024 08:49

dobrze że zostało wprowadzone ograniczenie do 2 kadencji: bo w pewnych przypadkach urząd gminy zamieniach sie dziedziczny tron do emerytury

00


prześmiewca ~prześmiewca (Gość)04.04.2024 10:01

Jedne tłuste koty pakują swoje kuwety a drugie liski chytruski szykują się ...NIESTETY.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat