metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kaufland ~kaufland (Gość)03.04.2024 13:59

Uważajcie na wójta Romana. W mojej ocenie jest to zręczny manipulant. Dopiero teraz po latach uświadomiłam sobie jak potrafi manipulować ludźmi. Podam przykład sprzedazy ziemi w Majkowie. Przedstawiał że trzeba sprzedać bo to dobrze dla wszystkich, bo będzie praca bo będą pieniadze. W ten sposób manipulował i podświadomie próbował skierować uwagę tych co chcieli sprzedać ziemię na tych co nie chcieli żeby się kłócili i wywierali na siebie presję i u nas w Majkowie wiele sąsiadów/ rodzin jest skłóconych o tą sprzedaną ziemię. A po latach są organizowane festyny żeby ludzi jednoczyć. Te wszystkie kadencje tego wójta to czysta hipokryzja. Uważajcie naprawdę uważajcie na niego. To czysty Wilk w owczej skórze. A jak to wygląda teraz: pokazuje protest pod Kauflandem.

22


Korkinator ~Korkinator (Gość)03.04.2024 14:06

Jestem słynnym prosinatorem i PAnu Drozdkowi mówię nie, nie nein, no, niet

22


111 ~111 (Gość)03.04.2024 14:09

Aktualny Wójt może i jest dobrym gospodarzem jak co niektórzy twierdzą. Ale ta jego pogarda dla drugiego człowieka który się od niego różni tym, że ma inne zdanie. Jestem na NIE i jest to tylko ten jeden powód. Zresztą drugi kandydat też się niczym nie różni od pierwszego - NIE

12


beatka ~beatka (Gość)03.04.2024 14:28

Wój to jest zręczny szalbierz. Piękną mową przeciwstawia jednych przeciw drugim. Piękne słowa pod którymi kryje sięzazwyczaj niecny plan. Jestem na nie dla wójta.

30


garek ~garek (Gość)03.04.2024 14:29

Zgadzam się nasz wójt jest w 100% nieomylny. Tylko i wyłącznie taki wójt. Na wszystko ma radę. Nawet jak ty masz rację, to po rozmowie z wójtem nie masz racji - zapamiętaj nasz wójt ma nie 100% a 200% procentową rację. Oby więcej takich wójtów było w Polsce. PIS zawsze i wszędzie będzie rządził po wsze czasy.

41


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.04.2024 15:33

Ojjojjoj , już tylu ludzi mówi że covid to ściema i to widać bo skończył się nagle jak zaczął ,a ten nadal w to brnie!

31


Rencista ~Rencista (Gość)03.04.2024 18:08

Ten wóz jest z moich podatków

00


Wulkanizator ~Wulkanizator (Gość)03.04.2024 18:25

Mam nadzieję że koła są wyważone?

00


jagna ~jagna (Gość)03.04.2024 19:07

komentarz - Ogólnie wieś przynależąca do Gminy Wola Krzysztoporska jest w 75% większości za obecnym Wójtem Romanem Drozdkiem Jeżdżę po okolicznych wioskach i rozmawiam z mieszkańcami głosy za i przeciw są po obu stronach . Lecz tych po stronie obecnego Włodarza jest zdecydowanie dużo więcej. Ludziom się wszystkim nie dogodzi,jednemu podoba się flota samochodów strażackich cięzarowych, szkoła mowią najnowocześniejsza w powiecie. Drugi ma pretensje że ,7m asfaltu mu nie dolali do bramy,pytam czy to w drodze gminnej,mówi że to w jego! Sam wytłumaczył. Każdemu tak chciałby dolać 7,4 , 3 m to uzbierało by się spory gawałek asfaltu i tłucznia. Jeszcze ktoś mi powiedział że 22 lata już jest to już się dorobił. Drodzy Państwo tak nie myśli dobry mieszkaniec który patrzy przez pryzmat pieniądza. Ja i ogromna rzesza ludzi cieszymy się że mamy takiego Wójta co potrafi realizować i potrafi planować. Przestańmy zazdrościć ludziom , człowiekowi który 3/4 życia poświęcił się Urzędowaniu w Gminie jako Wójt. Tak więc drodzy mieszkańcy cieszmy się że mamy człowieka sprawdzonego, obytego, i mającego dobrą wizję na dalsze pięć lat. Zazdrośc ludzka to jest też nawyk normalny,ale spójrzmy przed siebie i cieszmy się swoim dotychczasowym osiągnięciem. Pozdrawiam 7.04.23r(Niedziela) oddajmy głos na Pana Romana Drozdka!

02


goœć_franek ~goœć_franek (Gość)03.04.2024 11:40

Bardzo dobry komentarz jednego z mieszkańców: Na zebraniu w miejscowości Glina u Zbigniewa Ziemby poruszony był temat montażu fotowoltaniki, gdzie mieszkańcy zostali zwolnieni z podatku z tego co mi wiadomo część osób założyła i podatku nie płacili przez jakiś okres 3-5 lat 🤔 a na pytanie dlaczego informacja nie poszła publicznie bo podobno budżet by tego nie wytrzymał 🤷.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat