metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pamiętliwy ~pamiętliwy (Gość)06.06.2014 10:09

z tego co słyszałem to Dni Wolborza mają się odbyć w parku za szkołą a nie na stadionie, co prawda to rzut beretem ale dojazd będzie inny

30


epiotrkow.pl ~epiotrkow.pl (Gość)06.06.2014 10:11

Zgadza się, początkowo władze Wolborza informowały nas, że Dni Miasta odbędą się w parku za Pałacem Biskupów Kujawskich, ale nastąpiła zmiana planów.

20


gimbaza ~gimbaza (Gość)06.06.2014 11:03

Będzie też kolejka górska w której odpadło koło??

31


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)06.06.2014 11:11

Na dni Wolborza kasa jest i balowanie bo tylko to wladze gminy potrafia najlepiej robic.Dopiero co firma latala dziury w drodze Wolbórz -Witoskie,i te same dziury juz sa z powrotem .Trawa przy drogach nie wykoszona a kawalek drogi przy hucie szkla wola o pomste do nieba ,same dziury i wyboje .Będac na miejscu wlasciciela firmy nie zaplacil bym grosza podatku do kasy gminy .To jest wizerunek miasta Wolborza a wladze Balowanie maja tylko w glowie zamiast zadbac o porzadek i wizerunek tej miejscowosci

84


Ktos ~Ktos (Gość)06.06.2014 13:59

Nie drogi, nie szkoły itd itd tylko dobra zabawa jest najważniejsza, to sa niestety obecne priorytety władz gminy..

23


Jan ~Jan (Gość)06.06.2014 14:26

"gosc-21" napisał(a):

Ale pewnie będziesz pierwszy na dniach Wolborza nie??

20


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)06.06.2014 19:45

Do Jan. Z wolborzem mnie lączy zameldowanie i podatek rolny a poza tym nic wiecej .Wstyd ,ze taka nora miastem zostala ,ale i ta sprawa powinien zajać sie prokurator bo doszlo do zlamania prawa ,chodzi o fikcyjne przesuniecie gruntow ornych z terenu Wolborza by moglo zostac miastem .To jawne oszóstwo w bialy dzień

20


www ~www (Gość)06.06.2014 22:32

"Ktos" napisał(a):


a na co ci szkoły jak niż demograficzny?
z drogami jest też dobrze wg mnie

11


adi ~adi (Gość)09.06.2014 22:21

Niech zrobia droge od Wolborza - Mlynary do Bialkowic bo ta droga nie sie jedzic samochode tylko rowerem o sa wyboje i dziury jak nie wiem co. Mieszkancom wsi Mlynary i Bialkowic juz dawno obiecywali od 2 lat i nic nie robia w tym celu. To nie ladnie obiecywac i nic nie robic. A za co placimy do budzetu miasta jak oni nic nie robia tylko robia bale?

20


A&M A&Mranga10.06.2014 21:21

"gosc-21" napisał(a):
Wstyd ,ze taka nora miastem zostala ,


To nieprawda, co piszesz ! Wolbórz jest niezwykle pięknym miastem. I dalej : ... " ale i ta sprawa powinien zajać sie prokurator bo doszlo do zlamania prawa ,chodzi o fikcyjne przesuniecie gruntow ornych z terenu Wolborza by moglo zostac miastem " Napisz więcej, ... A&M

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat