metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
epi ~epi (Gość)25.04.2015 03:11

Czubków na drodze nie brakuje

40


uważniej ~uważniej (Gość)25.04.2015 03:25

ludzie k... czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem? Jak byk napisane "kierowca samochodu nie ustąpił" a większość najeżdża na motocyklistę-60% wypadków motocyklowych nie jest z winy kierowcy motocykla.
PS. Współczucie dla rodziny.

36


przygłów ~przygłów (Gość)25.04.2015 03:47

niestety wyjazd tam na ulice sulejowska jest tragiczny a widoczność bardzo mała trzeba uważać .

140


Z Sulejowa ~Z Sulejowa (Gość)25.04.2015 06:16

Naprawdę szkoda , i nie chciała bym być w skórze tego chłopaka ,do końca życia będzie miał to na sumieniu. O ile przeżyje
.. Tak się kończą wybryki cwaniaków .. Znałam ta dziewczynę tylko z widzenia ale i tak jest mi bardzo przykro [*]

90


kszy ~kszy (Gość)25.04.2015 06:30

to niemożliwe! :(

10


Akar ~Akar (Gość)25.04.2015 06:32

Zam osobiście,to tragedia...A To co robi w innych okolicznościach nie ma znaczenia...to nie On spowodował ten wypadek!Proszę czytać ze zrozumieniem Panie elokwentny.

27


a ~a (Gość)25.04.2015 06:37

Wieszacie psy na kierowcach motocykli a tu jak wół napisane ze kierowca opla nie ustąpił pierszenstwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Czytać ze zrozumieniem a później komentować.

311


ja piernicze ~ja piernicze (Gość)25.04.2015 06:50

debile normalnie dziewczyna nie żyje a tym tiry pod oknem przeszkadzają i może niewinnego chłopaka na motocyklu już osądzili ludzie kim wy jesteście ... wyrazy współczucia i żalu dla wszystkich rodzin i znajomych uczestników tego wypadku.

82


loka85 ~loka85 (Gość)25.04.2015 07:23

W Przygłowie jest ograniczenie do 50km/h tak jak w każdej miejscowości "przelotowej", przy tej prędkości ciężko się zabić nawet nie hamując....i wiadomo kto winny ale nie wiadomo kto zostanie ukarany....Polska

134


Sid83 ~Sid83 (Gość)25.04.2015 07:44

Jak czytam Wasze komentarze to śmiać mi się chce. Sam jeżdżę motocyklem i wiem jak jeżdżą kierowcy samochodów. W Tym przypadku prawnie wina jest kierowcy samochodu. Ale gdyby chłopak motocyklem jechał wolniej bo już nie mówię ze zgodnie z przepisami może udałoby się uniknąć tej tragedii. Moralnie wina leży po stronie kierowcy motocykla. On tak jeździł... Wiem bo widziałem kilka razy. Motocykle tak jak i samochody...Masz głowę to wsiadaj i jedz. Nie masz to odpuść...Nikt normalny nie jeździ nawet na autostradach z takimi prędkościami jak on jechał w terenie zabudowanym.

130


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat