metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gość ~Gość (Gość)24.04.2015 23:38

Co to za dziewczyna i skąd jest ?..

13


monaliza ~monaliza (Gość)24.04.2015 23:38

Chce tylko powiedziec ze inbecylom nie powinny dawac prawa jazdy bo przez niego zginela niewinna dziewczyna ktora bedzie mial na sumieniu do konca zycia

50


werx ~werx (Gość)24.04.2015 23:38

Straszny widok widzieć to od początku zdarzenia aż do końca..to był moment dosłownie..

30


Czytająca ze zrozumieniem ~Czytająca ze zrozumieniem (Gość)24.04.2015 23:41

To nie kierowca motocykla spowodował wypadek tylko kierowca opla corsy który nie ustąpił pierwszeństwa. Więc może wszystkich tych którzy przeczytali tylko tytuł i najeżdzają na motocyklistów i wysyłają ich na badania, sami powinni przeprowadzić sobie szczegółowe badanie wzroku i koniecznie sprawdzian z czytania ze zrozumieniem. Uwagę na drodze i ostrożność powinni zachować wszyscy, a w większości kierowcy samochodów bo to oni są najczęściej sprawcami wypadków drogowych ( w których giną również motocykliści)

44


mmmm ~mmmm (Gość)24.04.2015 23:42

Czemu wyzywacie na chłopaka? Przecież kierowca Opla zawinił! Może i motocykliści nie zawsze są uważni, ale bez przesady, żeby wszystko na nich zwalać.

45


Mieszkaniec Włodzimierzowa ~Mieszkaniec Włodzimierzowa (Gość)24.04.2015 23:43

Przeczytaj ponowny opis Inteligencie

20


obserwator ~obserwator (Gość)24.04.2015 23:53

To straszna tragedia dla bliskich, ponoć ona i on to jedna rodzina Dziewczyna była długo reanimowana, naprawdę długo o nią walczyli i straż i ci z pogotowia , z motoru nie zostało nic. Jeszcze do
tej pory nie mogę się otrząsnąć.

60


Dominika ~Dominika (Gość)24.04.2015 23:57

Jeszcze raz może głośno i wyraźnie dla osób, mających problemy z czytaniem ze zrozumieniem. To kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa, nie zachował szczególnej ostrożności. Nie należy wrzucać wszystkich motocyklistów do jednego wora. Poza tym w starciu motocykl - samochód, ten pierwszy miał niewielkie szanse...

37


Gość ~Gość (Gość)24.04.2015 23:57

Co wy w ogóle wypisujecie za bzdury? Tyle co ruszył ze skrzyżowania od Łęczna, ujechał 100 metrów, a debil wyjechał mu z podporządkowanej. Za długo było mu czekać, więc wymusił pierwszeństwo.

25


SID83 ~SID83 (Gość)25.04.2015 00:02

Byłem na miejscu i widziałem. Szkoda ludzi... Prawda jest taka że kierowcy samochodów wyjeżdżają. W tym przypadku też tak było. Nie bronie chłopaka bo widziałem parę razy jak on jeździł... Zero doświadczenia i pojęcia o jeździe a młodość pokazywała swoje. Nie raz jak jechałem swoim motocyklem który też swoje potrafi, widziałem jak ten chłopak przejechał obok mnie. Ja mając u siebie silnik o poj. 1000 nie odważyłbym się tak jechać. Niektórzy zapominają że motocykl rozpędzić jest naprawdę łatwo. Wyhamować nim ... to już inna bajka. Kondolencje dla rodziny...:-(

101


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat