metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
motovtx ~motovtx (Gość)25.04.2015 23:53

Do trader!
Wsiadając na motocykl !( a nie na motor)
Prędkość motocykla !(a nie prędkość motocyklu)
Ty bar...e !

04


taki de ludzior ~taki de ludzior (Gość)25.04.2015 11:06

Komentarze typu to on powinien zginąć a nie ona, powinny być usuwane! W ogóle dodawanie komentarzy powinno być zablokowane przy informacji o wypadku poważnym bo widzicie co sie dzieje! Postaram sie z tym zrobić porządek! Tak być nie może. Chłopak zabić jej nie chciał. Nawet jeśli zapierdzielał 200 to była chwila jego słabości! Może chciał przewieźć siostrę... Ja też czasem gnam albo i nawet jesli chce pokazac komuś ile poleci auto i gdyby doszlo do tragedii to jeślibym przeżył......... Zaraz jakiś zjadacz kaszy bez sosu napisze ze przez takich jak ja ludzie giną. Ja wole 10 razy poczekać jak wbijać sie na hama. Ostrożność nigdy za wiele.

88


mała mała ~mała mała (Gość)26.04.2015 02:07

Jezdza jak wariaci wszedzie sie spiesza. Ale o ostroznosci nie pomysla. A szkoda ze kierowcy nie pomysla o tym bo wtedy by chociaz moze bylo mnie wypadkow.

20


mała ~mała (Gość)25.04.2015 07:52

Większa połowa wypadków motocyklowych jest spowodowana przez zwykłe auta osobowe bo kierowcy aut wyjeżdżają na główne drogi nie ustępując pierwszeństwa i przez to wielu motocyklistów ginie w tym wypadku Sara [*]

613


św.Piotr ~św.Piotr (Gość)26.04.2015 07:58

Tak się kończy głupota,niech to będzie przestroga dla innych baranów na motorkach.

115


piotrkow ~piotrkow (Gość)26.04.2015 08:21

Do Piotrka z Piotrkowa..... Imbecylem jesteś ty,ponieważ ewidentna wina jest motocyklisty.Widać to po samochodzie, zapierdzielał i tyle.I wyobraź sobie ze też miałem i mam do czynienia z motorami i wiem czym to śmierdzi.

121


motocyklista z piotrkowa ~motocyklista z piotrkowa (Gość)26.04.2015 08:35

Są tu kierowcy motorów i każdy się broni,że to nie prawda że jesteśmy odpowiedzialni itd.Gówno prawda,pragnę was poinformować ze wczoraj wieczorem jadąc Piotrkow-Sulejow i Kuzwa w tym samym miejscu na światłach w Przyglowie na pasie prosto na Sulejow stało kilka aut a na pasie w prawo nikogo, a imbecyl motorem z dziewczyną staje na pasie do skrętu w prawo i przy zielonym świetle ruszył z pasa w prawo i pojechał prosto!!I kilka sekund i jego juz nie widać. Wiec nie piszcie ze z wami wszystko jest ok.bo raczej tak nie jest,są motocykliści którzy naprawdę umieją jeździć i się zachowywać i są właśnie tacy którzy pragną zwracać na siebie uwagę!!! I wpierdzielac się na TRZECIEGO!!!!!! I wszyscy to wiedz.WINNA EWIDENTNA MOTOCYKLISTY.

163


motocyklista z piotrkowa ~motocyklista z piotrkowa (Gość)26.04.2015 08:44

Do ostrego.....każdy ma prawo się wypowiedzieć,wspierające posty można dodawać również na jego profilu na fb.i rządzić możesz u siebie.Owszem szkoda chłopaka ale tego z auta osobowego ze trafił na nieodpowiedzialnego kierowcę motoru który na własne życzenie zafundował sobie taki los!!!!

133


motocyklista z piotrkowa ~motocyklista z piotrkowa (Gość)26.04.2015 08:52

Pomyliłem się.... wczoraj wieczorem motocyklista nie stał na pasie do skrętu w prawo tylko na pasie do skrętu W LEWO i z tego pasa pojechał prosto.Sorry

41


Obserwator_z_boku ~Obserwator_z_boku (Gość)26.04.2015 09:36

Niezależnie od winy - jak każdemu, jest mi przykro i współczuję rodzinie zmarłej. Dla mnie głupotą jest teraz rozmawiać o winie, gdyż przyjdzie na to pora, gdy opadną emocję i będą już wszystkie analizy i badania. Żenujące są dla mnie więc głosy niektórych wypowiadających się tu osób (przypuszczam, że z rodziny) - lepiej przygotować się do pogrzebu i chwilą refleksji upamiętnić zmarłą, niż siedzieć i pisać frazesy, z których nic nie wynika. Co Wam po tym, że klepiecie kolejny analogiczny komentarz? Może lepiej wziąć się w garść?

93


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat