metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
asd ~asd (Gość)26.04.2015 21:04

Do Marii: Sara miała wpływ na swój los. Mogła nie jechać z idiotą...

103


Motocykllista ~Motocykllista (Gość)26.04.2015 17:55

Wobec mnie każdy powinien do czegoś dorosnąć 22 lata i na motorze i jak pisał jeden kolega żę sam ma 1000 pojemności a ten chłopak go wyprzedzał nie wiem jak on ma motocykl ale dla mne to chore przecież 1l czyli 1000 pojemności to jest bardzo dużo.Moje zdanie jest takie że można zabić sie na rowerze a co dopiero na motorowerze czy czymś

21


..... ~..... (Gość)26.04.2015 14:29

http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/tragiczny-wypadek-na-dk12-w-przyglowie-nie-zyje-18-latka,3361788,artgal,15150632,t,id,tm,zid.html Proszę bardzo ,jak wygląda auto po takim zderzeniu.....I KTOŚ MA CZELNOŚĆ MÓWIĆ ŻE MOTOCYKLISTA JECHAŁ WOLNO!!!!! NIE TYM RAZEM.

272


gość ~gość (Gość)25.04.2015 19:29

Ja nikogo nie bronie jestem kierowca i wiem że bardzo szybka jazda jest nie dobra a dlaczego. Załóżmy że stoimy samochodem na skrzyżowaniu tak jak ten samochód i rozglądamy się czy nic nie jedzie a jezeli jadący motor ma prędkość załóżmy od 150kmh z wyż to jest nie realne że go zobaczymy bo to są ułamki sekund. Szkoda ludzi w tym wypadku ale głupota daje znać o sobie (jeżeli kogoś uraziłem to sorki)

281


okok ~okok (Gość)26.04.2015 16:28

To, że było ciemno, nie usprawiedliwia kierowcy opla, tak jak jakaś barierka i inne światła pojazdów. Gdyby upewnił się należycie, nie zabiłby nikogo.
No jakie usprawiedliwienie, że nie widział, więc jechał. Powinien iść do więzienia.

542


przyjaciel ~przyjaciel (Gość)27.04.2015 00:01

wczesniej ktos juz pisal. Winny wypadku jest kierowca samochodu osobowego. a winny smierci Sary jest kierowca motocykla i wszystko w temacie.
wymuszenie wymuszeniem. Do wymuszen dochodzi codziennie. sami jestesmy tego swiadkami.
A w tym przypadku winny konsekwencji tego zdarzenia jest kierowca moto. Jak dla mnie kierowca ten nie posiadal wyobrazni. Wedlug mnie jadac jednosladem przez miasto tym bardziej po zmroku nalezy zachowac szczegolna ostroznosc dojezdzajac do skrzyzowan a nie zapieprzac ponad 100.... szkoda dziewczyny naprawde. tragedia.

271


Gość1254 ~Gość1254 (Gość)27.04.2015 07:05

Ja napiszę tylko tyle przed dojechaniem do miejsca wypadku jechałam z dwójką małych dzieci koło Tuszyna w kierunku Sulejowa za sobą usłyszałam hałas i wiedziałam że to motory nie mogę powiedzieć żeby przepisowo jechały po pasie dla skręcających prosto. Taka jest prawda ci pijani i naćpani kierowcy zawsze będą psuć opinię innym kierowcą i ci motocykliści co jadą jak wariaty też psują opinię innym. A prawda jest taka nie jesteśmy tolerancyjni dla nikogo kierowcy dla rowerzystów, pieszych i motorów. Motocykliści dla kierowców samochodów.

120


weronika ~weronika (Gość)27.04.2015 08:28

Zwróćcie uwagę na to, że jednak to kierowca samochodu nie ustąpił pierwszeństwa! Patryk walczy o życie w szpitalu a Wy mieszacie go z błotem. Wstyd! Jechał jak większość młodych motocyklistów. Stała się straszna tragedia, ale nie dobijajcie tej rodziny jeszcze bardziej. To młody chłopak na codzień widzi się motocyklistów którzy przesadzają z prędkością, to nic nowego. Nie pograzajcie go bardziej.

511


www123 ~www123 (Gość)27.04.2015 09:05

Bardzo przykre jest to jak łatwo innym ludziom przychodzi wydawanie surowych wyroków i osądów! Oby nikt z "sędziów" nigdy nie znalazł się w sytuacji biorących udział w wypadku, bo dziś chcesz być sędzią a jutro sam możesz być sądzony...

100


BZ ~BZ (Gość)27.04.2015 09:53

Bardzo współczuje całej Rodzinie stał sie wypadek są osoby które bardzo cierpią.Proszę PAństwa o powstrzymanie się od głupich komentarzy,kilka lat temu zginął mój brat i wiem co się przeżywa , to trauma na wiele lat. Niech nikt nie osądza nikogo tylko pomyśli o sobie" gdyby to go spotkało"......

101


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat