metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Akar ~Akar (Gość)25.04.2015 06:32

Zam osobiście,to tragedia...A To co robi w innych okolicznościach nie ma znaczenia...to nie On spowodował ten wypadek!Proszę czytać ze zrozumieniem Panie elokwentny.

27


kszy ~kszy (Gość)25.04.2015 06:30

to niemożliwe! :(

10


Z Sulejowa ~Z Sulejowa (Gość)25.04.2015 06:16

Naprawdę szkoda , i nie chciała bym być w skórze tego chłopaka ,do końca życia będzie miał to na sumieniu. O ile przeżyje
.. Tak się kończą wybryki cwaniaków .. Znałam ta dziewczynę tylko z widzenia ale i tak jest mi bardzo przykro [*]

90


przygłów ~przygłów (Gość)25.04.2015 03:47

niestety wyjazd tam na ulice sulejowska jest tragiczny a widoczność bardzo mała trzeba uważać .

140


uważniej ~uważniej (Gość)25.04.2015 03:25

ludzie k... czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem? Jak byk napisane "kierowca samochodu nie ustąpił" a większość najeżdża na motocyklistę-60% wypadków motocyklowych nie jest z winy kierowcy motocykla.
PS. Współczucie dla rodziny.

36


epi ~epi (Gość)25.04.2015 03:11

Czubków na drodze nie brakuje

40


nikt ~nikt (Gość)25.04.2015 01:54

Szkoda dziewczyny, jak chciał się popisywać to na pole! Wrócić go na lekcje fizyki, powtórka z tematu prędkość, droga, czas!

91


detektywik ~detektywik (Gość)25.04.2015 01:20

Wyjazd od Koła z ograniczoną widocznością ale i młodzieniec szaleniec na ścigaczu popędził od świateł i stało się najgorsze. .. Śmierć siostry,koleżanki i sumienie obciążone tylko czyje? kierowcy samochodu czy motocyklisty, nie mnie to oceniać choć słyszę i widzę jak młodzi pędzą na tych motorach nie zastanawiając się co będzie za 3 sekundy kto wyjdzie na ulicę kto wyjedzie z drogi podporzadkowanej. .... Widziałem motor i widziałem reanimację, ale kolejny szaleniec jeżdżący po Łęczyńskiej we Wlodzimierzowie chyba tego nie widział .... .Wyrazy współczucia dla rodziców jednych i drugich

170


mała ~mała (Gość)25.04.2015 00:53

Co nie którzy widzę czytać ze zrozumieniem nie potrafią! to nie była wina motocyklisty! tylko tego który jechał oplem corsa pisze przecież

110


Tw ~Tw (Gość)25.04.2015 00:50

Motocyklista jechał główną drogą, czyli krajowa 12. Kierowca auta ma wielki, czerwony znak STOP. Dodam jeszcze, że wyjeżdżając z tej drogi od Koła (kierowca auta), trzeba się w aucie pochylić nad kierownice, żeby cokolwiek zobaczyć, ponieważ ekrany dźwiękochłonne zasłaniają widok na most oraz światła - tam skąd jechał Motocyklista.
Nigdzie się nie wciskał. Nie wiem skąd ludzie bierzecie takie wnioski. Połowę zdarzenia sami sobie dopowiadacie. Ile polaków , tyle opinii.

121


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat