metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
11 ~11 (Gość)25.04.2015 21:15

przecież w tej sprawie toczy się postępowanie prowadzone przez policję i prokuraturę... nie można osądzać nie znając faktów, nikt z nas tam nie był i nie widział wszystkiego... skończy się postępowanie to się okaże kto był winny, może oboje... niestety czasu nie da się cofnąć :(

31


Sara kocham Cię ❤ ~Sara kocham Cię ❤ (Gość)25.04.2015 11:20

To kierowca auta zawinił... Na motorze jechała moja siostra i wujo . ... Tak bardzo mi jej brak ... Ogarnijcie się trochę... Nawet jeśli jechali 200km/h to i tak nie ich wina ... Cała rodzina pogrążona jest w smutku, nie wiecie co przeżywamy... Ostatni raz widziałam ją jak wysiadała z autobusu do szkoły... 12 maja miała skończyć 18 lat... Zapraszała znajomych rodzine, a teraz co ? Już nigdy jej nie usłysze ani zobacze to straszne ... Chce żeby wróciła ❤
// Zuza, siostra Sary... Patryk jest moim wujem i to nie jego wina .!

2027


rodzina ~rodzina (Gość)25.04.2015 21:47

Trzymajcie się rodzino Sary i zarazem rodzino Patryka. W dalej przeszłości pod kołami tira zginęła ciocia, wujo i kuzynka Patryka. Fatum?

04


Mieszkaniec Sulejowa ~Mieszkaniec Sulejowa (Gość)24.04.2015 22:43

Oczywiście szkoda ludzi. Ale głupota ludzka nie zna granic. Myślą że motorem wszystko im wolno, że wszędzie się wcisnąć można, a tu niestety nie udało się. Jeżdżą jak chcą....ale do czasu

1227


kolezankaa ~kolezankaa (Gość)25.04.2015 23:01

dawcy nerek?! jego wina?! ludzie nie oceniajcie!!! zginela mloda i niczemu winna dziewczyna, ktora caly czas sie usmiechala i kochala zycie!!! postawcie sie na miejscu jej rodzenstwa, rodzicow i reszty rodziny i wtedy piszcie te glupoty!!! zastanowcie sie co oni teraz prtzezywaja!!
PAMIĘTAMY O TOBIE [*]

64


mieszkaniec przygłowa ~mieszkaniec przygłowa (Gość)25.04.2015 10:36

Znam tego motocyklistę i wiem, że to odpowiedzialny kierowca i te bzdety w niczym wam nie pomogą! Kołczan jesteśmy z tobą!

910


asd ~asd (Gość)25.04.2015 23:18

Do instruktora:poczytaj bardzo dobry komentarz głupiego motocyklisty.Szkoda,że kodeks drogowy nie przewiduje niektórych bezmyślnych zachowań uczestników ruchu. Jeżeli naprawdę jesteś instruktorem to faktycznie pożal się boże...

10


cvccccvcx ~cvccccvcx (Gość)25.04.2015 23:22

jak by jechał 50km/h to by takich przykrych zdarzeń nie było.
Kierowca corsy tyle co się wysunął ze skrzyżowania. Moim zdaniem winna obustronna.

152


mieszkaniec Piotrkowa ~mieszkaniec Piotrkowa (Gość)25.04.2015 23:34

Ludzie kierowca tego auta zabił jedną osobę a drugiej zrujnował życie taka jest prawda. Każdy powie że to wina kierowcy motocykla bo jechał za szybko a tego tak naprawdę nikt nie wie a tym bardziej to nie przywróci życia tej dziewczynie. Współczucie dla rodziny...

417


trader ~trader (Gość)25.04.2015 12:49

Być może ta niepotrzebna śmierć uratuje dziesiątki istnień. Być może tatusiowie i mamusie przejrzą na oczy i nie będą kupować na 18-tkę smarkaczom ścigaczy. Wsiadając na motor ryzykujesz. Kierowca motocyklu powinien mieć na uwadze, że jest gorzej widzialny niż samochód. Kierowcy samochodu trudno jest określić prędkość motocyklu, oraz czas po jakim się z nim spotka jeżeli koleś ścigaczem zasuwa 150-180 km/h. Trudno mi uwierzyć, że 22 latek mający za pasażerkę 18-letnią dziewczynę jechał 50 km/h. Prawo prawem, ale najważniejszy jest związek przyczynowo-skutkowy. Jeżeli ktoś złamał prawo, nie musi to być powodem zaistnienia wypadku.

211


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat