metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
egeszegofrukociula ~egeszegofrukociula (Gość)25.04.2015 11:32

50 na pewno nie jechał.... Motor to zabawka a zabawek sie nie pozycza i nie dzieli. Wiec biorąc kogoś mógł jechać ostrożnie. Wiem ze ludzie giną przy prędkości nawet 20km, ale gdyby motor jechał przepisowo, do tragedii by nie doszlo.

112


bdr ~bdr (Gość)25.04.2015 11:28

A ja bym poprosił szanowną redakcję, aby śledziła przebieg sprawy tegoż wypadku. Jakie będą ustalenia policji, jaka będzie decyzja prokuratury, jaki będzie wyrok sądu. Myślę, że wielu osobom zmieni się wtedy światopogląd i nie będzie pewnych dyskusji.

40


Motormania ~Motormania (Gość)24.04.2015 23:42

Co ty gadasz człowieku jechałem za nimi prosta droga jechali niewiele ponad 100km/h może max 110 już nie spojrzałem na licznik..I nagle wyjeżdża jakiś idiota Oplem z nie nacka przed nich dosłownie na "hama" co mieli zrobić ? Z przeciwka również szereg aut...Gówniarze myślą że zdążą autami i się wpychają na siłę z podporządkowanych dróg...Dziewczyna dopiero co szkołę dzisiaj skończyła...

415


xxx ~xxx (Gość)25.04.2015 11:25

Ludzie dajcie spokój. Zginęła młoda dziewczyna całe życie było przed nią. A wy piszecie takie bzdury. Trzeba tylko współczuć rodzinie. Składam najszczersze kondolencje dla całej rodziny.

51


4LO ~4LO (Gość)25.04.2015 11:23

Sara jesteśmy z Tobą!!!

41


mała ~mała (Gość)25.04.2015 11:19

Jak można pisać, że on powinien zginąć? Bo co? Bo był kierowca? Ludzie czy wy nie używacie mózgu pisząc te komentarze?! Nikt nie powinien zginąć!!! A co do tego jak mu się będzie z tum żyło, to nie lekko raczej. To była jego siostra, więc jak nie znacie faktów, to dajcie sobie na wstrzymanie! Napewno nie zechce się chwalić swoją "zajebistoscią"...ale każdy mierzy swoją miarą:-/

41


lucass ~lucass (Gość)25.04.2015 10:57

Skrzyżowanie zrobili beznadziejne, ciężko wyjechać , ale niestety każdy powinien uważać i w tej chwili na pewno winę ponosi kierowca samochodu, a co dalej to już prokuratura wywnioskuje. Współczucie dla rodziny .

82


SID ~SID (Gość)25.04.2015 10:54

Jeżeli odpowiedzialny kierowca w terenie zabudowanym jedzie pod 100 km/h to brawo.

120


społeczeństwo ~społeczeństwo (Gość)25.04.2015 09:36

Ci, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, nie powinni udzielać swojego głosu! To nie była wina tego motocyklisty, to wina samochodu, który myślał "na pewno zdążę". Zanim wsiada się za kierownicę trzeba mieć coś w głowie, a nie bezmyślnie wymuszać pierwszeństwo i narażać kogoś na życie. To wielka tragedia.

48


Rew ~Rew (Gość)25.04.2015 10:46

Kółek wracaj do nas bracie!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat