metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
piotrek z piotrkowa ~piotrek z piotrkowa (Gość)25.04.2015 20:04

Imbecyle którzy w życiu nie siedzieli na motocyklu nie wypowiadajcie się o fizyce jazdy na tym sprzęcie. To prawda motocykl z 70km/h można wycamować na 50m. ale nie ożliwe jesr wtedy manewrowanie na boki. Sam mialem wypadek jechałem 20k/h na rowerze i samochód zajechał mi drodę sończyło sie na 6 dniach w szptalu i miesięcznej rehabilitacji wiec nie ważne ile jechał motocykl wina kierowcy corsy. Wsólczucia dal wszystkich bliskich, a dla dalekich nie piszcie legendy.

14


ja ~ja (Gość)25.04.2015 15:42

prawda ze chlopak zmarł
Jak od świateł miał 100 na pace

14


ja ~ja (Gość)25.04.2015 16:29

jak by tak szybko motorem nie jechal to by do tego nie doszlo

73


123 ~123 (Gość)25.04.2015 14:38

Dzisiaj tak jak się spodziewałem, każdy w Przygłowie o tym mówi ale wszyscy mają takie samo zdanie na ten temat. Wszyscy mieszkańcy znają to skrzyżowanie i wstawiają się za kierowcą Opla bo to nie jego wina. Motocykl jechał bardzo szybko ponieważ zasypana krew jest na odcinku +/- 70m! Każdy kto wyjeżdża ze skrzyżowania musi zatrzymać się za linią stop ponieważ jest nic nie widać. Jeśli ten motocykl wyskoczył zza barierek to kierowca nie miał prawa go widzieć. Kilka lat temu władze obiecały nam rondo ale wyszło jak zwykle. I proszę nie piszcie głupot jeśli nie jeździcie tędy codziennie. Warto dodać że skrzyżowanie jest pod kątem 40 stopni! To jest czysta głupota żeby takie skrzyżowanie dopuścić do ruchu.

324


obiektywna ~obiektywna (Gość)25.04.2015 17:13

wina motocyklisty. na skrzyżowaniu w terenie zabudowanym czy nie trzeba dodatkowo zwolnić, prędkość nie powinna być nawet 50. Samochód dopiero wyjeżdżał więc prędkości powyżej 20 nie miał. To Patryk jest winien.

86


niedoinformowany ~niedoinformowany (Gość)25.04.2015 13:28

a to prawda ze chlopak zmarl dzis rano?

23


tesa ~tesa (Gość)25.04.2015 17:31

skrzyżowanie w tym miejscu jest mega niebezpieczne

71


gość23 ~gość23 (Gość)25.04.2015 16:56

ludzie a jak by wam się stała taka tragedia to co byście zrobili zastanówcie się co wy piszecie zgineła młoda osoba moje kondolencjie rodzinie

61


Pietrek Pietrekranga25.04.2015 16:22

Sara kocham Cię Niech się Twoj wujek sie przyzna ile jechał bo napewno 100 albo wiecej

32


strażak ~strażak (Gość)25.04.2015 16:15

jeżdżę już od paru ładnych lat do takich wypadków i 8 na 10 to wina kierujących samochodami bo do tej pory nie wiedzą do czego służą lusterka w aucie albo trzeba pogadać z kolegą lub koleżanką przez telefon zamiast skupić się na jeździe autem ..... motocykle i motocykliści w społeczeństwie Polskim są odbierani jak ludzie nienormalni głupi i szaleni odpowiedzcie sobie na pytanie czy pasja i miłość do jazdy na motocyklu jest warta takiego potępienia.... zacznijcie na drogach rozglądać się i patrzeć w lusterka bo po coś one są a nie jak już wcześniej mówiłem gadać przez telefony siedzieć na fb podczas jazdy!!!!! a później zacznijcie oceniać innych dziękuje

714


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat