metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
:-() ~:-() (Gość)11.02.2009 08:56

a ty tam byłeś i widziałeś ten licznik?
po co opowiadasz takie bajki chłopku z piotrkowa?

00


Dionizy ~Dionizy (Gość)11.02.2009 09:05

"kierowca-tira" napisał(a):
ale jaki wpływ miał kierowca busa na to jak szybko jechał Peugot?


Mądre słowa.

00


:-() ~:-() (Gość)11.02.2009 09:22

i jeszcze jedno. sprawcą wypadku jest kierowca peugeota to pewne!
ale czy tylko on jest winny śmierci tych osób?
przecież kierowca busa nie miał zapiętych pasów a tej pani tak się spieszyło do wysiadania że już przed przystankiem postanowiła podejść do wyjścia
wypadek tak ale śmierć to nie tylko jego wina!!!

00


tyskie ~tyskie (Gość)11.02.2009 09:30

A tak się składa że byłem i widziałem i nie jestem dla ciebie chłopakiem tylko oficerem policji z drogówki

00


007 ~007 (Gość)11.02.2009 09:38

przestań opowiadać bajki...oficerze

00


gracjana ~gracjana (Gość)11.02.2009 09:48

Ta pani co zginęła, co niby śpieszyła się do wysiadania, była z Woli Krzysztop. i nie zamierzała wysiadac w Piotrkowie,przecież dopiero co wsiadła: to co piszesz, że stała przy wyjściu to fałsz...

00


**** ~**** (Gość)11.02.2009 09:50

Przepraszam bardzo ta Pani która zginęła wcale nie stała przy dzwiach i nigdzie jej się nie spieszyło do wysiadania bo przystanek na którym by wysiadła gdyby nie było tego wypadku to byłby przystanek w Woli Krzysztoporskiej!!Ludzie przestańcie wymyślać[ tej pani tak się spieszyło do wysiadania że już przed przystankiem postanowiła podejść do wyjścia wypadek tak ale śmierć to nie tylko jego wina]

00


tyskie ~tyskie (Gość)11.02.2009 10:25

A kim ty jesteś że podważasz moje kompetencje odnosi się do 007

00


tyskie ~tyskie (Gość)11.02.2009 10:30

to chyba wina tej pani co zginęła
pani tak się spieszyło do wysiadania że już przed przystankiem postanowiła podejść do wyjścia wypadek tak ale śmierć to nie tylko jego wina!!!

00


BYK ~BYK (Gość)11.02.2009 10:38

skoro potrzeba było 2 dni azeby przyjechał jakis magik naprawic sygnalizajcę to wszystko tłumaczy. Ludzie jeżdza na pamieć niestety. tam ludzie dojeżdzaja do skrzyzowanai i nie wiedza kto tam ma pierszeństwo:( zanujące

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat