metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
fotolandia ~fotolandia (Gość)22.02.2009 13:43

zgadzam sie.. stan techniczny minibusów jest tragiczny.o winie zadecyduje sąd..

12


Kinga ~Kinga (Gość)16.03.2009 21:40

Przepraszm, lecz gdy przeczytałam komentarze, musiałam napisać kilka słów...Wiem że stan piotrkowskich minibusów pozostawia wiele do życzenia. Jednak busy jeżdzące na Wolę były w bardzo dobrym stanie, miały wszystkie przeglądy, właściciel dbał o swoje auta, ponieważ nie chcial nigdy ryzykować bezpieczeństwa pasażerów. Proszę sobie wyobrazić, ze ten właśnie bus, który uległ wypadkowi w poniedziałek, w sobotę był w serwisie, gdyż były wymieniane części na nowe. Naprawdę stan aut był bardzo dobry. Kierowca również nie zawinił, ponieważ znałam tego sumiennego człowieka... Właściciel po wypadku był załamany, cała rodzina zdruzgotana...ta tragedia w największym stopniu dotknęła rodziny ofiar. Pracodawcy, pracownicy firmy nie mogą do dziś zapomnieć o swoim koledze, który zginął na skrzyżowaniu codziennie pokonywanym przez te buzy. Uwierzcie i nie piszcie o złym stanie busów, nieodpowiedzialności kierowcy, ponieważ to nie oni zawinili. Jestem osobą kompetentną, aby udzielić odpowiedzi na posty przysłane wcześniej, ponieważ byłam w "centrum"tej tragedii zanim ktokolwiek wypowiedział pierwsze nieprawdziwe słowa. Proszę o staranne dobieranie słów. Tym bardziej szokuje mnie zachowanie pasażerów\pasażerek, którzy nadal jeżdzą do Woli i potrafią powiedzieć do kierowcy" przecież to przez was zginęła moja koleżanka". Jak ma się poczuć taki kierowca?On dba o Wasze bezpieczeństwo, wy jedziecie spokojni, nie obawiacie się , więc zaufajcie mu i bądźcie wyrozumiali.
Pozdrawiam K.K.

20


bunia ~bunia (Gość)04.04.2009 08:09

nie należy mierzyć wszystkich jedną miarka... może i część minibusów pozostawia wiele do życzenie, ale nie można tego powiedzieć o Busach do woli... wina jest tylko i wyłącznie kierowcy z 206!!!!! wiem o tym z relacji osób które pomagały wydostać się pasażerom - były naocznym śwadkiem!

00


michal 3776 ~michal 3776 (Gość)07.04.2009 20:04

coscie sie busów czepili .przecierz ewidentnie wina byla kierowcy 206.bylem tam i widzialem kierowca busa jechal prawidlowo .i nawet zeby jechal zardzewialym wrakiem to i tak by dojechal do celu gdyby nie .....sami wiecie

00


ted ~ted (Gość)11.04.2009 19:29

wiecie coś na temat wypadku osobówki na drodze z Sulejowa do Piotrkowa wczoraj po 17.00, chyba po zderzeniu z psem? Auto stało w rowie oparte o drzewo, była masa aut w okolicy...

00


wnerwiony na swiatła które  nie działaja jak trza ~wnerwiony na swiatła które nie działaja jak trza (Gość)08.06.2009 23:13

po jaką cholere wyłączac swiatła moga chodzic normalnie a nie mrygac na pomaranczowo według mnie głupota wączac impulsowo

11


~J. ~J.ranga11.09.2009 10:46

dziś kolejny dzień procesu. słyszałem relacje w radiu

00


słoneczko ~słoneczko (Gość)05.12.2009 11:59

po co jest wyłączana po 22 sygnalizacja co za totalna g.... miasta i policji!!!!

20


tak ~tak (Gość)03.11.2016 20:53

Dzisiaj po godz. 19-tej na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Armii Krajowej panował MEGA chaos. Jadąc ulicą Armii Krajowej od strony Bełchatowa nie można było wjechać w ul. Słowackiego - służby drogowe/ŻENADA.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat