metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wnuczka Aleksandra Nowakowskiego - M.D. ~wnuczka Aleksandra Nowakowskiego - M.D. (Gość)28.03.2013 15:26

"chinski-fotograf" napisał(a):


Rzeczywiście, nastąpiło przejęzyczenie. Ale wiadomo o co chodzi. Aleksander Nowakowski wyszedł z tego cało, a baranki były piękne :-)

20


chiński fotograf chiński fotografranga28.03.2013 15:09

Najszczersze wyrazy współczucia Paniom - Córce i Wnuczce. To naprawdę, horror! Thriller! Gore i slasher!
Ugotowany do pewnej lekkości ojciec wylewał do form gipsowych, które mocno przewiązywał sznurkiem.
To straszne: ugotowany ojciec! I dziadek! Co z tego, że tylko do pewnej lekkości... Ugotowany to ugotowany. Jeszcze raz, głębokie słowa współczucia.

21


gość ~gość (Gość)28.03.2013 14:56

Niesamowite!
Moi dziadkowie chodzili tam na lody i ciastka.

20


wnuczka Aleksandra Nowakowskiego - M.D. ~wnuczka Aleksandra Nowakowskiego - M.D. (Gość)28.03.2013 11:42

Jestem oczarowana :-) Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za umieszczenie historii mojego dziadka i bliskich :-) Nawet Pani sobie nie wyobraża, jak serce urosło a w oczach pojawiły się łzy. Jestem szczęśliwa, wreszcie ludzie poznają historię Cukierni, o której tak ciężko było znaleźć jakiekolwiek informacje. Wielkie podziękowania dla Pani :-)

41


Stępiński  :) ~Stępiński :) (Gość)04.09.2016 16:59

Stary już ten artykuł ale napiszę .... jestem z rodziny Mariana Stępińskiego,to brat rodzony mojego dziadka :) Wujek Marian miał cukiernię a i owszem,mój dziadek Edek również miał swoją.Rodzinną tradycją były właśnie te baranki.Tradycja przetrwała do dziś.Mam formy do dziś i umiem robić starym sposobem owe baranki.Co jakiś czas robię je na święta Wielkanocne.Dziadek nauczył również robić baranki dalsza rodzinę,ale wujo Marian i dziadek zapoczątkowali to już przed wojną.Miło było przeczytać ten artykuł :)

40


Irbis ~Irbis (Gość)07.09.2016 00:59

Autorce nadal nie przeszkadza, że czwarty już rok błąd na błędzie i błędem pogania, co słusznie wytknęli tu licznie czytelnicy. Żenada do trzeciej potęgi!

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat