metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
yaros ~yaros (Gość)29.03.2013 23:11

"Marian-45-piotrkowianin" napisał(a):
Głupi? Tylko dlatego, że ciągle mam nadzieję, że ludzie przestaną się obrzucać wyzwiskami?


A gdzie tu widzisz wyzwiska? Ludzie słuszne uwagi czynią.

"Marian-45-piotrkowianin" napisał(a):
Każdy człowiek ma prawo do błędów, nawet takich głupich ortograficznych.


Nie wypisuj bredni. Każdy człowiek ma prawo do błędów, ale dziennikarz, redaktor, pisarz - nie ma. Lekarza też weźmiesz w obronę, że ma prawo do błędów? Chciałbyś, żeby taki lekarz stawiał ci diagnozę albo operował? Powierzysz takiemu zdrowie i życie swego dziecka? Maszynista pociągu też ma prawo do błędów? Konstruktor mostu również ma prawo do błędów?

20


Marian 45 piotrkowianin ~Marian 45 piotrkowianin (Gość)29.03.2013 22:51

"margeryta" napisał(a):


Głupi? Tylko dlatego, że ciągle mam nadzieję, że ludzie przestaną się obrzucać wyzwiskami? O czym musi być artykuł żeby ludzie zaczęli coś szanować? Bo chyba każdy temat jest już na tym świecie tematem sporów. Strach niedługo będzie powiedzieć "dzień dobry", bo nie wiem co mi będzie odpowiedziane. I nie przesadzam. Każdy człowiek ma prawo do błędów, nawet takich głupich ortograficznych. Czy zatraciliśmy już dar porozumiewania się? Nie możemy wspólnie się z czegoś cieszyć?
P.S. Stary nie jestem, mam dopiero 45 lat.

02


margeryta ~margeryta (Gość)29.03.2013 22:35

"Kamil-30" napisał(a):
Odpuście sobie głupie teksty

Kolejny analfabeta. Odpuście po odpuście!

20


Marian 45 piotrkowianin ~Marian 45 piotrkowianin (Gość)29.03.2013 22:27

Od jakiegoś czasu przyglądam się dyskusji na forum. Coraz mniej dotyczy ona tematu artykułu, a coraz bardziej zaczyna przypominać wojnę na słowa i argumenty. Sięgnijmy po trochę kultury i przestańmy kłócić się na każdym kroku. Może porozmawiajmy o dawnych czasach? Bo chyba głównie o to chodziło, aby artykuł przywołał wspomnienia, a młodszym ukazał dawne lata?

02


Kamil 30 ~Kamil 30 (Gość)29.03.2013 22:23

"zonk" napisał(a):


ludzie, o co wam chodzi? Odpuście sobie głupie teksty i obrazania. Jeden mądrzejszy od drugiego. Zmieńcie hobby i przestańcie wypisywac głupoty na forum

02


Kamil 30 ~Kamil 30 (Gość)29.03.2013 22:24

skoro ta osoba ma kupioną maturę na targowisku to ty też?

10


97-300 97-300ranga29.03.2013 18:19

"Gosc-GG" napisał(a):
Myślałem, że ktoś doda komentarz na temat tej strefy ul. Słowackiego, która była zbombardowana. Mój dziadek też tam był drugiego września 1939 roku, zaraz po nalocie bombowym. Jeśli ktoś coś wie na ten temat, niech napisze.

Mój dziadek bił sie w tym czasie z niemcami.

00


Gość GG ~Gość GG (Gość)29.03.2013 17:48

Myślałem, że ktoś doda komentarz na temat tej strefy ul. Słowackiego, która była zbombardowana. Mój dziadek też tam był drugiego września 1939 roku, zaraz po nalocie bombowym. Jeśli ktoś coś wie na ten temat, niech napisze.

10


97-300 97-300ranga29.03.2013 18:03

W czasie budowy fontanny na krzywdzie pod jedna z maszyn budowlanych zapadła sie ziemia i ukazały się sklepienia piwnic,mniej więcej na wprost"Hawany"było kilka takich "odkryć" w tey area.

10


Mieszkaniec grodu ~Mieszkaniec grodu (Gość)29.03.2013 17:32

"Redaktor-Maj" napisał(a):


Drogi "Dziadku",napisz coś o swoich przodkach robotnikach i pracownikach najemnych, a my to skomentujemy na forum.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat