metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luzik ~luzik (Gość)08.11.2013 21:20

"Odruch-wymiotny...." napisał(a):
Doktorat można zrobić


Zrób doktorat na podstawie "prawdziwych sulejowsich obywatelów", ludzi "zacnych i godnych szacunku". Czego ci ludzie dokonali? Ano, przed wojną rozkradli, co kto mógł.
A CO ROZKRADLI - majątek wielkiej sulejowskiej spółdzielni. Poczytajcie o tym. Fajny tekst o złodziejstwie "zacnych i godnych szacunku prawdziwych sulejowsich obywatelów" już jest i można go sobie poczytać tu i ówdzie (obszerny maszynopis), ale jest jeszcze co uzupełniać, np. w oparciu o materiały prokuratorskie. Przecież nazwiska tych złodziei pojawiają się także i w czasach współczesnych (zdarza się, że synki i wnuczki tych zacnych obywatelów kręcą się po świecie jako orędownicy cnót wszelakich, także w biznesie i w polityce).
Podyskutujemy ???

00


Odruch wymiotny.... ~Odruch wymiotny.... (Gość)08.11.2013 04:08

1.Wywiad tendencyjny,sponsorowany za pieniądze podatników.Treść powoduje odruch wymiotny.
2.Ja również popieram ~`kierda !!!
3.Doktorat można zrobić z całej działalności i osobowości burmistrza,choćby pod tytułem "Nowe wcielenie Nikodema Dyzmy w Sulejowie",tylko po co Ci praca w tym szambie ( do ~Pstanawiam~)
4.wywiad,jak zwykle flaki z olejem,bleee,aż wstyd słuchać
Nie chce mi się już dalej pisać.Może wniosek:
Panie Wielmożny Burmistrzu niech Pan siebie kompromituje,bo to panu wychodzi najlepiej,ale niech Pan zaprzestanie kompromitowania nas-mieszkańców,niszczonej przez Pana gminy.

00


Arko ~Arko (Gość)02.11.2013 14:02

Brawo panie Burmistrzu zwłaszcza pięknie i dziurawo wygląda wyremontowana i naprawiona UL.Energetyczna we Włodzimierzowie,z tymi pięknymi dziurami od poprzedniej zimy.Tak trzymać oby do wyborów...

00


Jarek 76 ~Jarek 76 (Gość)02.11.2013 15:18

A o miejscowości Koło to pan burmistrz zapomniał całkowicie,ani porządnej drogi,ani kanalizacji,wodociąg co prawda jest ale latem mieszkańcy podlewają ogródki i ciśnienie drastycznie spada,zimą odśnieżanie prawie na poziomie zerowym.A o internecie już nawet nie wspomnę.

00


Arkoz ~Arkoz (Gość)02.11.2013 15:46

Ostatnio przejeżdżałem przez Energetyczną we Włodzimierzowie faktycznie trudno nazwać ją ulicą. Gorzej jak leśnej drodze.
Na Słonecznej też by się lepsze oświetlenie przydało. Nie wspomnę już o tym wysypisku na stanicy.

00


iza ~iza (Gość)02.11.2013 16:50

o przyznawaniu etatów w urzędzie i szkółkach nie wspomniał, a dlaczegóż to czyżby wtyd?

00


Bil ~Bil (Gość)02.11.2013 19:38

Nie za wcześnie to na przedwyborczą propagandę sukcesu i lanie wody ? Po 12 latach chyba większość ludzi, którzy cokolwiek logicznie rozumują widzi jak jest zarządzana ta gmina. Trwanie od wyborów do wyborów. To już ostatni gwizdek, aby im pięknie podziękować za taką służbę na rzecz mieszkańców gminy zanim nie będzie całkiem za późno bo i tak w końcowym rozrachunku za wszystko płacą mieszkańcy.

00


mieszkaniec gminy ~mieszkaniec gminy (Gość)02.11.2013 20:11

"Jarek-76" napisał(a):
A o internecie już nawet nie wspomnę.


Przecież Gmina Ci nie założy internetu. Sam sobie załóż np.: radiowy. Ogródków podlewać latam nie wolno - musisz przypilnować swoich sąsiadów Gmina za Ciebie tego nie zrobi.

00


adler ~adler (Gość)03.11.2013 00:10

"Arkoz" napisał(a):
Nie wspomnę już o tym wysypisku na stanicy.


Czyja jest stanica?

00


luzik ~luzik (Gość)03.11.2013 08:54

"Arkoz" napisał(a):
Ostatnio przejeżdżałem przez


A JA OSTATNIO PRZECCHODZIŁEM PRZEZ PIOTRKOWSKĄ W ŁODZI.
Syf tam mają przeogromny.
Ty się nie zajmuj nie swoimi sprawami. Bierz się sam za jakąś robotę.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat