metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
foxx ~foxx (Gość)29.10.2013 14:56

"Zanzi" napisał(a):
Co chwile ktoś kogoś atakuje pod wpływem alkoholu, ktoś kogoś przejeżdża lub potrąca pod wpływem alkoholu, ktoś "sprawuje opiekę" nad dziećmi pod wpływem alkoholu, ktoś dźga kogoś nożem pod wpływem alkoholu, ktoś kradnie czyjeś mienie pod wpływem alkoholu....

jakim cudem ten narkotyk jest jeszcze legalny to ja nie wiem. mało tego, można go kupić wszędzie i o każdej porze...

00


Max ~Max (Gość)29.10.2013 14:58

"prawda" napisał(a):
większość głupieje po środkach typu dopalacze i narkotyki

szczególnie po jednym narkotyku - po alkoholu.

00


Rudolf Hess ~Rudolf Hess (Gość)29.10.2013 21:10

Honda Civic padła. Czas na Opla Astrę!

00


Robson de Souza ~Robson de Souza (Gość)29.10.2013 21:39

"Rudolf-Hess" napisał(a):


na opla astre? xd to chyba nie tutaj ;)

00


missy ~missy (Gość)29.10.2013 22:10

"foxx" napisał(a):
jakim cudem ten narkotyk jest jeszcze legalny to ja nie wiem. mało tego, można go kupić wszędzie i o każdej porze..

to żeś błysnął i hamerykę odkrył

00


jajaja ~jajaja (Gość)30.10.2013 08:15

"foxx" napisał(a):
jakim cudem ten narkotyk jest jeszcze legalny to ja nie wiem. mało tego, można go kupić wszędzie i o każdej porze...


Co za bzdury! To bardzo groźny mit. To jeden z chwytów miłośników marihuany. Porównywać alkohol do tzw miękkich narkotyków. Marihuana rąbie szare komórki o wiele bardziej niż alkohol! A psychoaktywne kannabinoidy i THC uzależniają psychicznie, to uzależnienie o wiele groźniejsze niż fizyczne. Porównywanie marihuany z alkoholem jest idiotyzmem.

00


Roz ~Roz (Gość)30.10.2013 09:49

Widzę, że strasznie zacofane społeczeństwo na tym epiotrkow.

00


Zuzka ~Zuzka (Gość)30.10.2013 10:27

"jajaja" napisał(a):
Marihuana rąbie szare komórki o wiele bardziej niż alkohol! A psychoaktywne kannabinoidy i THC uzależniają psychicznie, to uzależnienie o wiele groźniejsze niż fizyczne. Porównywanie marihuany z alkoholem jest idiotyzmem.

Aha, czyli uzależnienie od alkoholu to pestka, tak samo super, do przyjęcia jest zachowanie człowieka pijanego? Faktycznie nie można porównywać marihuany do alkoholu, to drugie jest o wiele bardziej groźne w skutkach, co zresztą naokoło widać i do tego nie trzeba rzucać żadnymi chemicznymi nazwami, rzeczywistość mówi sama za siebie i czyny pijanych. Popatrz na zachowanie pijaka i popatrz na zachowanie "upalonego" marihuaną, tylko tak obiektywnie...

00


jajaja ~jajaja (Gość)30.10.2013 19:13

"Zuzka" napisał(a):
Aha, czyli uzależnienie od alkoholu to pestka, tak samo super, do przyjęcia jest zachowanie człowieka pijanego? Faktycznie nie można porównywać marihuany do alkoholu, to drugie jest o wiele bardziej groźne w skutkach, co zresztą naokoło widać i do tego nie trzeba rzucać żadnymi chemicznymi nazwami, rzeczywistość mówi sama za siebie i czyny pijanych. Popatrz na zachowanie pijaka i popatrz na zachowanie "upalonego" marihuaną, tylko tak obiektywnie...


Alkohol i alkohol. Twoja dedukcja mocno kuleje, dziwne wnioski wyciągasz z mojego komentarza.
"Za niosące małe ryzyko zdrowotne dla mężczyzn uważa się spożywanie do 4 standardowych dawek alkoholu dziennie, najwyżej 5 razy w tygodniu. W przypadku kobiet liczba ta wynosi 2 dawki. (dawka 10g)" - Źródło wikipedia.
I żeby była jasność, nie bagatelizuje żadnego uzależnienia, każde jest złe i niebezpieczne. Natomiast co do zachowania w stanie odurzenia- jak ktoś jest idiotą to po zażyciu to widać, nie ważne czym się odurzył! No oczywiście, że alkoholizm jest tragiczny w skutkach, nie tylko dla pijącego ale dla otoczenia również, tylko czemu o tym piszesz gdy dyskutujemy o narkotykach? Mam rozumieć, że uważasz, że po legalizacji marihuany zmniejszy się ilość uzależnionych od alkoholu? Co za nonsens, to dwie zupełnie inne płaszczyzny! Teraz ty się zastanów, czy zdrowiej dla nie w pełni jeszcze rozwiniętego psychicznie 18 -latka wypić cztery piwa czy wypalić blanta. Poza tym nie oszukujmy się, marihuanie najczęściej i tak towarzyszy alkohol. Paliłem marihuanę kilka lat. Był nawet rok w moim życiu gdy paliłem co dzień, ale zawsze wiedziałem co robię, wiedziałem czym jest marihuana i nie dorabiałem do tego żadnej ideologii! Pewnego dnia przestałem i nie bez przygód i nie z łatwością! Nie wiem ile masz lat, ale ja widuję na ulicy ludzi z którymi kiedyś imprezowałem. Rzadko kto skończył na marihuanie. A bombardowanie zewsząd, nawet z ław sejmowych przez wyluzowanych wujków posłów takimi poglądami, jakie ty prezentujesz jest szkodliwe!

00


jajaja ~jajaja (Gość)30.10.2013 20:48

"husqvarna" napisał(a):
widać że świeżak , hodowany na dzikich łąkach :) bez kitu , niech to prawo wkońcu zmienią - ludzie pomyślcie o tym - to nie jest tak że marihuana to zło...to jest krzak który istnieje dłużej niz człowiek na tej Ziemi... nie stworzył jej szatan tylko Bóg :) niech zalegalizują HODOWLE DO 3 KRZAKÓW I PROBLEM Z DILERAMI BEDZIE SKONCZONY A PALIŁ BEDZIE TEN KTO CHCE BO NASIONA MOŻNA KUPIC LEGAAAAAAAALNIE OD LAT. --- walka z ziołem = walka z wiatrakami.


Bóg stworzył również liście koki, muchomory, psy i koty, lawę i wodę morską. Smacznego.

Komentarz był edytowany przez autora: 30.10.2013 20:49

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat